Mikfol Sp.J. M.Padzik, B.Padzik PPHU

Producent folii LDPE i HDPE, nadruki, tworzywa .


Dane kontaktowe:

ul. Wąska 16
05-119 Legionowo, PolskaFirma Mikfol istnieje od 1988 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji szerokiej gamy folii oraz opakowań foliowych znaleźliśmy się w czołówce producentów znajdując duże uznanie na rynku.

W trosce o środowisko prowadzimy recycling korzystając z odpadów powstałych w procesie produkcji jak i innych surowców wtórnych z różnych składowisk, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszania ilości odpadów foliowych. Zajmujemy się również produkcją ekologicznych opakowań foliowych.

Nasza oferta kierowana jest do zakładów produkcyjnych i handlowych, przedsiębiorstw handlowo-dystrybucyjnych, firm jak i użytkowników indywidualnych.
Dynamiczny rozwój naszej firmy stwarza nowe możliwości produkcyjne pozwalające na wprowadzanie nowych produktów. Nowoczesne linie technologiczne umożliwiają uzyskanie stałego, wysokiego poziomu produkowanych wyrobów, oraz skracają czas realizacji zamówień. Fachowa obsługa naszego personelu pozwala szybko i trafnie wybrać odpowiedni produkt stosownie do Państwa oczekiwań.