Mindsailors Design Studio

Profesjonalne studio konstruktorskie oraz wzornictwa przemysłowego


Dane kontaktowe:

ul. Kobylepole 21
Polska, 61-304 Poznań


Opis działalności

Mindsailors to wielokrotnie nagradzane, profesjonalne studio wzornictwa przemysłowego oraz studio konstruktorskie.

Naszą specjalizacją jest kompleksowe projektowanie i wdrażanie do produkcji produktów m.in.: elektroniki konsumenckiej, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, prototypowaniu wizualnym i funkcjonalnym, oraz produkcji właściwej (wysoko i niskonakładowej) zarówno w Polsce jak i Azji.

Mindsailors to także utalentowani i wszechstronni projektanci z Polski i zagranicy, specjaliści wzornictwa, technolodzy materiałowi oraz inżynierowie mechaniczni.

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu produktów m.in.: elektroniki konsumenckiej, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, opakowań, POS. Ponadto w rapid prototypingu, badaniach rynku i trendów, doradztwie technologicznym, opracowaniu koncepcyjnym i mechanicznym, organizacji produkcji właściwej w Polsce i w Azji.

Zakres oferowanych przez nas usług związanych obejmuje m.in.:

Design: badanie rynku, analiza trendów, projektowanie koncepcyjne i inżynieryjne, wizualizacja, opracowanie formy, wykończenie i dobór materiałów, modelowanie 3D, identyfikacja wizualna, opakowania, pośrednictwo technologiczne.

Inżynieria: opracowanie produktu, strategia prototypowania, przygotowanie do form wtryskowych, optymalizacja produkcji wysoko i niskonakładowej, przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, produkcja wysoko i niskonakładowa, autorski nadzór nad wdrożeniami.

Mindsailors w liczbach:

5 międzynarodowych nagród w branży wzorniczej oraz liczne wyróżnienia, w tym:
iF Product Design Award 2008 and 2009, Computex Taipei Design & Innovation Gold Award 2008

14 prestiżowych klientów m.in.:
DSG International, Emtec, Hama, Sanitec Koło, Cersanit, OCZ, Starline Intl., Tchibo, Acar, H&M, Maxell, Gemalto, BabyOno, AC

140 ukończonych projektów wprowadzonych do produkcji

30 000 000+ sprzedanych produktów na całym świecie

Lata zgromadzonych doświadczeń przez wszystkich członków grupy

Zapraszamy do współpracy!