Multi-Produkcja Gumex

Wyroby gumowe, produkcja detali gumowych, przemysł motoryzacyjny


Dane kontaktowe:

ul. Majewskiego 354
Polska, 42-530 Dąbrowa GórniczaFirma Multi Produkcji "Gumex" powstała w 1983 roku jako spółka cywilna a w roku 2002 przekształciła sie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada duże doświadczenie i tradycje w zakresie produkcji wyrobów z:
- gumy,
- gumo-metalu (technologią prasowania),
- tworzyw termoplastycznych i termoutwardzalnych (technologią wtrysku i prasowania),
- metalu (sprężyny, wzmocnienia, linki, cięgna, itp).
Ostatnio Firma rozszerzyła asortyment produkcji o produkcje detali z:
- filcu technicznego
- dzianiny raszlowej
- włókniny technicznej
- filcu technicznego
- gąbki laminowanej
Systematyczna modernizacja firmy, dokonywana przez zakup nowych maszyn oraz urządzeń, pozwala na ciągły rozwój nowoczesnej technologii i rozszerzanie asortymentu produkowanych wyrobów.
W celu spełnienia oczekiwań klientów zapewnienia wysokiej jakości swoich wyrobów, FMP GUMEX opracowała i wprowadziła system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO/TS16949 : 2002, uzyskując w marcu 2004 roku certyfikat przyznany przez jednostkę certyfikująca RWTÜV (nr: 0410001518).
Tradycja Firmy, dbałość o rozwój asortymentu i jego jakość oraz doświadczenie i kwalifikacje załogi powodują, że wyroby wykonywane przez Firmę są dobrze oceniane przez odbiorców a stabilna, partnerska współpraca, zapewnia wzrost zaufania klientów.

Zakład posiada niezbędne wyposażenie pomiarowe, dla kontroli produkowanych wyrobów, w tym zorganizowane laboratorium pomiarowe odpowiednio wyposażone w nowoczesne urządzenia kontrolne.
Firma posiada powierzchnię produkcyjno - magazynową, o wielkości ca 5000m2, z możliwością dalszego rozwoju, uzbrojoną we wszystkie niezbędne media.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby gumowe