Nicom

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI


Dane kontaktowe:

ul. Wyspiańskiego 27a
Polska, 35-111 Rzeszów


Opis działalności

Lider we wdrażaniu oprogramowania CAD/CAM. Od 1997 roku Nicom oferuje najwyższej klasy kompleksowe rozwiązania w zakresie komputerowego wspomagania projektowania oraz wytwarzania. Dzięki wyszkolonej i certyfikowanej kadrze, specjalizującej się we wdrożeniach systemów CAD/CAM oraz współpracy z czołowymi producentami obrabiarek i narzędzi firma Nicom jest w stanie zapewnić najlepsze rozwiązanie dedykowane konkretnej branży przemysłowej. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Posiadamy biura techniczne:
- Rzeszów
- Wrocław
- Poznań

Produkty:
Od 1984 roku, Edgecam konsekwentnie wprowadza nowatorskie rozwiązania dotyczące trudnych problemów wytwarzania. W oparciu o bogactwo specjalistycznej wiedzy dotyczącej problemów obróbki, Edgecam jest daleko w przodzie przed innymi popularnymi na świecie systemami CAM.
Edgcam został zaprojektowany, aby umożliwić kompleksową obróbkę w sposób prosty. Bez względu na to czy mamy doczynienia z obróbką form, tłoczników, modeli czy prototypów, Edgecam wyposażony w odpowiednie technologie wpływa na świadomość kosztów wytwarzania z użyciem potężnych i wydajnych narzędzi dostępnych tylko w kosztownych systemach CAM.

Radan jest kompletnym rozwiązaniem CAD/CAM ukierunkowanym na potrzeby przemysłu blaszanego. Doskonale wiemy, że ten przemysł jest bardzo ważną gałęzią gospodarki przemysłowej i dlatego proponujemy nasze oprogramowanie, dzięki któremu Państwa firma może w znaczny sposób zredukować ilość zapasów i zwiększyć ich wykorzystanie w procesie technologicznym. Takie połączenie pozwoli Państwu na szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć