Nicom

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI


Dane kontaktowe:

ul. Wyspiańskiego 27a
Polska, 35-111 RzeszówLider we wdrażaniu oprogramowania CAD/CAM. Od 1997 roku Nicom oferuje najwyższej klasy kompleksowe rozwiązania w zakresie komputerowego wspomagania projektowania oraz wytwarzania. Dzięki wyszkolonej i certyfikowanej kadrze, specjalizującej się we wdrożeniach systemów CAD/CAM oraz współpracy z czołowymi producentami obrabiarek i narzędzi firma Nicom jest w stanie zapewnić najlepsze rozwiązanie dedykowane konkretnej branży przemysłowej. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Posiadamy biura techniczne:
- Rzeszów
- Wrocław
- Poznań

Produkty:
Od 1984 roku, Edgecam konsekwentnie wprowadza nowatorskie rozwiązania dotyczące trudnych problemów wytwarzania. W oparciu o bogactwo specjalistycznej wiedzy dotyczącej problemów obróbki, Edgecam jest daleko w przodzie przed innymi popularnymi na świecie systemami CAM.
Edgcam został zaprojektowany, aby umożliwić kompleksową obróbkę w sposób prosty. Bez względu na to czy mamy doczynienia z obróbką form, tłoczników, modeli czy prototypów, Edgecam wyposażony w odpowiednie technologie wpływa na świadomość kosztów wytwarzania z użyciem potężnych i wydajnych narzędzi dostępnych tylko w kosztownych systemach CAM.

Radan jest kompletnym rozwiązaniem CAD/CAM ukierunkowanym na potrzeby przemysłu blaszanego. Doskonale wiemy, że ten przemysł jest bardzo ważną gałęzią gospodarki przemysłowej i dlatego proponujemy nasze oprogramowanie, dzięki któremu Państwa firma może w znaczny sposób zredukować ilość zapasów i zwiększyć ich wykorzystanie w procesie technologicznym. Takie połączenie pozwoli Państwu na szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji.


Galeria zdjęć