Biznes Start

Norma 2 Sp. z o.o.

Środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw sztucznych, zabezpieczenia antykorozyjne


Dane kontaktowe:

ul. Warszawska 257
42-200 Częstochowa, Polska


Jesteśmy producentem chemii technicznej dla przemysłu. Doświadczenie jakie zdobyliśmy badając rynek, pozwoliło nam stworzyc środoki które zdobyły uznanie w największych firmach w Polsce.

Stale prowadzone badania służą wprowadzeniu kolejnych produktów do naszej oferty. Nasze środki charakteryzują sie wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną.

Środki pomocnicze do przestwórstwa tworzyw sztucznych:
ROZDZIELACZ BEZSILIKONOWY jest to produkt stosowany w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Produkowany na bazie selektywnie dobranych olejów roślinnych mieszaninie rozpuszczalników oraz nie zawiera silikonu. Może być stosowany przy produkcji wyrobów wymagających dalszej obróbki powierzchniowej. Preparat charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem i nadaje się do większości tworzyw sztucznych. Może być stosowany jako środek poślizgowy lub antyprzyczepny. Nie odkłada się w formie i nie tworzy narostów pozwalając uzyskać dobrą jakość powierzchni oraz zmniejszając ilość braków i podnosząc wydajność.

ROZDZIELACZ SILIKONOWY jest to produkt stosowany w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Produkowany na bazie silikonów rozdrobnionych w mieszaninie rozpuszczalników. Preparat charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem i nadaje się do większości tworzyw sztucznych. Może być stosowany jako środek poślizgowy lub antyprzyczepny. Nie odkłada się w formie i nie tworzy narostów pozwalając uzyskać dobrą jakość powierzchni oraz zmniejszając ilość braków i podnosząc wydajność.

Zabezpieczenia antykorozyjne
Alucynk w sprayu jest szybko schnącym środkiem stanowiącym doskonałe zabezpieczenie przed korozją wszelkich metalowych części i konstrukcji. Stosowany jest do ochrony i naprawy uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i ciętych. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni metalowych. Odporny na wysokie temperatury.