Nosta

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe Artykułów z Tworzyw Sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Wielicka 28
Polska, 30-552 KrakówNOSTA S.C. działa na polskim rynku od 1989 roku. Od samego początku nasza działalność skupia się na przetwarzaniu tworzyw sztucznych oraz produkcji form wtryskowych. Ponad 20-letnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozawala nam realizować produkcję dla klientów z Polski i z zagranicy. Prowadzimy owocną współpracę z ponad 120 hurtowniami w Polsce, wśród naszych klientów znaleźli się m.in. Huta im. T. Sendzimira, Nida-Gips, I-Center Siemens. Victoria, Düwi international Sp. z o.o, Zerringer International, M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o.

Realizujemy produkcję elementów z tworzyw sztucznych eksploatując formy wtryskowe własnej produkcji lub formy powierzone. Zasięg naszych działań obejmuje produkcję małych elementów z wykorzystaniem maszyn do mikro-wtrysku, aż po większe elementy z użyciem maszyn o gramaturze wtrysku do 540 gram i sile zwarcia do 250 ton. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych:

- akcesoriów kwiatowych
- akcesoriów meblowych
- blistrów
- opakowań
- puszek elektroinstalacyjnych

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę w ramach, której zapewniamy wykonanie projektu wypraski, wykonanie formy wtryskowej oraz produkcję detalu. Zaletą naszej firmy jest automatyzacja procesu technologicznego i jego skrócenie do minimum. Dla klientów posiadających własne formy wtryskowe oferujemy wynajem wtryskarek. Nosta - Twój produkt zawsze w formie!