P.B.A. Doradztwo Personalne

Doradztwo personalne, rekrutacja


Dane kontaktowe:

ul. Śmiała 57
Polska, 01-526 WarszawaP.B.A. Doradztwo Personalne jest firmą działającą od 1992 roku. W 1999 roku powstał oddział firmy w Poznaniu, co umożliwia nam realizację zleceń na terenie zachodniej Polski. Oferujemy usługi w zakresie:

* REKRUTACJI I SELEKCJI
* ZATRUDNIENIA ZEWNĘTRZNEGO (OUTSOURCING)
* USŁUG KADROWO-PŁACOWYCH (PAYROLL)
* AUDYTU PERSONALNEGO I SZKOLEŃ
* ZASTĘPSTW CZASOWYCH

Do każdego z Państwa zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, starannie dobierając proponowane kandydatury zgodnie z Państwa wymaganiami.

Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla. Dysponujemy obszerną bazą danych, zawierającą aplikacje kandydatów na stanowiska administracyjne, handlowe, finansowo-księgowe oraz specjalistyczne stanowiska techniczne.

Ze wszystkimi aplikantami przeprowadzono rozmowy kwalifikacyjne, została również sprawdzona ich wiedza merytoryczna oraz znajomość języków obcych. W związku z powyższym, jesteśmy w stanie, w bardzo krótkim terminie, przedstawić Państwu kandydatów na dane stanowisko pracy.

Jesteśmy przekonani, że znajomość rynku pracy oraz prawie dwudziestoletnie doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu i rozwiązywania okresowych trudności kadrowych w Państwa firmie.

Kategorie

1. Usługi » Inne » Usługi konsultingowe