Biznes Start

PAK Group

Wtrysk detali z tworzyw sztucznych, usługi na wtryskarkach, wtryskarki


Dane kontaktowe:

ul. Komorów 310
36-110 Majdan Królewski, Polska


PAK Group jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości detali z tworzyw sztucznych.

PAK Group proponuje szybkie, skuteczne i zoptymalizowane pod kątem kosztów podejście do realizacji zamówień, począwszy od etapu projektu, poprzez produkcję aż do wyrobu finalnego i logistyki. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych wymagających klientów.

Podstawową działalnością firmy jest:
 produkcja detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku
 przetwórstwo techniczne tworzyw termoplastycznych
 montaż wyprodukowanych detali
 konfekcjonowanie wytworzonych wyprasek
 recykling tworzyw sztucznych

Produkujemy detale z tworzyw sztucznych o wysokich wymaganiach wizualnych i technicznych, głównie dla klientów z branży kosmetycznej. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z branżą kosmetyczną, AGD i RTV, elektroniczną, motoryzacyjną, artykułów dziecięcych i inną. Jesteśmy
producentem cenionym w swoim sektorze, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu elementów i podzespołów dla Klienta.

Wysoko wykwalifikowana kadra z doświadczeniem techniczno-produkcyjnym zatrudniona w firmie gwarantuje najwyższą jakość produkowanych detali za rozsądną cenę.

Stale staramy się rozwijać nasz system produkcji, nieustanie zwiększając jego wydajność, poprawiając przy tym jakość wytwarzanych wyrobów. Różnorodność naszego parku maszynowego i jego bardzo duża wydajność pozwala nam na realizowanie dużych zleceń w krótkim okresie czasu.

Staramy się cały czas doskonalić procesy produkcyjne, organizację pracy, podnoszenie kwalifikacji zespołu oraz unowocześnianie parku maszynowego.

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska. Wdrażamy szereg inwestycji w technologie dbające o ochronę środowiska. Powstałe w produkcji odpady tworzyw sztucznych są ponownie wykorzystane dzięki
procesom recyklingu. Nie generujemy żadnych odpadów.

Park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne wtryskarki firmy Battenfeld, wyposażone w system sterowania CNC oraz liczne peryferia jak roboty, taśmociągi czy termostaty, które znacznie przyspieszają oraz usprawniają proces produkcji:

BATTENFELD HM300/1330:
- rozstaw między kolumnami 710 x 630 mm
- siła zwarcia 300 ton
- objętość wtrysku 653 cm3

BATTENFELD HM180/750:
- rozstaw między kolumnami 570 x 520 mm
- siła zwarcia 180 ton
- objętość wtrysku 358 cm3

BATTENFELD HM110/525:
- rozstaw między kolumnami 470 x 420 mm
- siła zwarcia 110 ton
- objętość wtrysku 318 ccm

Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy produkcję wyprasek wysokiej jakości, montaż detali , logistykę, terminowość dostaw oraz profesjonalną obsługę.