PPUH Akces

Termoizolacyjna zaprawa cementowo-styropianowa


Dane kontaktowe:

ul. Zielona 11
Polska, 43-502 Czechowice DziedziceAkces wykorzystuje w realizacjach technologię Polytech będąc od kilku lat jednym z głównych partnerów wdrożeniowych na całą południową Polskę.
Polytech to innowacyjna termoakustyczna zaprawa cementowo-styropianowa zyskująca na popularności w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Główne korzyści ze stosowania Polytechu to doskonała izolacyjność termiczna i akustyczna, właściwości samopoziomujące, brak negatywnego oddziaływania na środowisko, łatwość wytworzenia na miejscu montażu, bardzo dobra przyczepność do podłoża, wysoka wytrzymałość na ściskanie, krótki czas wiązania i schnięcia oraz mrozoodporność.

Wykonawstwo

Dział usług budowlanych naszej firmy funkcjonuje w oparciu o zespół kilku doświadczonych brygad branżowych. Nadzorowane przez doświadczonych brygadzistów posiadających uprawnienia do sprawowania nadzoru budowlanego. Kierownicy koordynują wszelkie zadania na każdym etapie projektu.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Akces od zawsze stawiał na jakość, dlatego też w realizacjach stosujemy nowoczesne rozwiązania zarówno w dziedzinie materiałów budowlanych jak i także maszyn i urządzeń. Bliska współpraca z renomowanymi partnerami branżowymi pozwala na sprawniejszą i efektywniejszą realizację powierzonych zadań.
Kompleksowa realizacja inwestycji

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych ekip budowlanych, wykwalifikowana kadra kierownicza oraz odpowiednie zaplecze technologiczne są gwarantem rzetelnej kompleksowej obsługi całego procesu inwestycyjnego.
Wykonawstwo zadaniowe i specjalistyczne

Usługi budowlane mogą być także prowadzone na wybranych zadaniach i etapach całego procesu inwestycyjnego, gdzie pracownicy naszej firmy pełnią rolę podwykonawców, realizujących konkretne i specjalistyczne zadania w zakresie budownictwa ogólnego.
Szeroki zakres usług wykonawczych

Nasza firma realizuje usługi budowlane w zakresie budowy, remontów i modernizacji obiektów przemysłowych, mieszkalnych (jedno- i wielorodzinnych) oraz użyteczności publicznej. Prowadzimy także wykonawstwo posadzek przemysłowych m.in. ciepłe i akustyczne wylewki POLYTECH. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie logistyki materiałów budowlanych na miejsce realizacji inwestycji

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane