Logo PREMEDIA Jacek Bielawski

PREMEDIA Jacek Bielawski

Skup tworzyw sztucznych, sprzedaż przemiałów i regranulatów, sprzedaż granulatów, mielenie, regranulacja, kruszenie


Dane kontaktowe:

ul. Zagórska 159
Polska, 42-600 Tarnowskie GóryNasza firma ma do dyspozycji bardzo nowoczesny, charakteryzujący się wysoką wydajnością park maszynowy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kruszenia, mielenia i regranulacji z powierzonych odpadów.


Przetwarzamy głównie twarde tworzywa sztuczne, m.in.:


  • PP

  • PE, HDPE, LDPE

  • PS, HIPS, EPS, GPS

  • PVC

  • ABS

  • PC


    regranulat

    Wyroby gotowe PREMEDIA charakteryzują się wysoką jakością i stałymi parametrami.

W swojej ofercie mamy możliwość modyfikacji surowca poprzez zastosowanie barwników, kredy, plastyfikatorów, stabilizatorów itp. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt pozwalający na ujednolicenie partii materiału poprzez wykorzystanie mieszalnika, co zapewnia jednolity skład mieszanki. Nasze maszyny mają zainstalowane detektory metali, które uniemożliwiają zanieczyszenie przemiałów i regranulatów. Wykonujemy również na życzenie naszych klientów badania płynięcia tworzywa (MFI, MFR). Park maszynowy wyposażony jest również w automatyczną piłę do cięcia wielkogabarytowych odpadów.


Jesteśmy zainteresowani odbiorem czystych surowców pochodzących z produkcji. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i wystawiamy dokumenty potwierdzające przekazanie odpadu. Jesteśmy elastyczni i podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Oferujemy stałą i rzetelną współpracę.


Zachęcamy do kontaktu.


Dzięki nam oszczędzasz pieniądze, a rozwój Twojego kluczowego biznesu wspomagany jest dodatkowymi finansami. Za wszystkie pozyskane odpady z tworzyw sztucznych oferujemy korzystne ceny, a płatności realizujemy w krótkim czasie. 

Przemiał tworzyw sztucznych 

Dewizą naszej firmy jest kompetencja i profesjonalizm. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę usług. Działamy w branży przetwarzania odpadów oraz pozyskiwania surowców wtórnych. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego i odzyskiwania surowców potrzebnych do produkcji. 

Zajmujemy się odzyskiwaniem odpadów m.in. z takich tworzyw jak: pleksi (PMMA), polietylen (PE), poliwęglan (PC), polipropylen (PP), polistyren (PS), polietylen wysokiej gęstości (HDPE), polietylen o niskiej gęstości (LDPE) i inne.

Oferujemy granulaty i regranulaty z tworzyw sztucznych, które mają szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je m.in. w produkcji mebli, wykładzin podłogowych, rur, płyt, opakowań przeznaczonych do transportu i palet. 

Zagospodarowanie odpadów przemysłowych