PZ HTL S.A.

Światowy lider w projektowaniu i produkcji dozowników cieczy


Dane kontaktowe:

ul. Daniszewska 4
Polska, 03-230 WarszawaFirma PZ HTL S.A., jeden z światowych liderów w projektowaniu i produkcji dozowników cieczy, posiada własny dział konstrukcyjny złożony z wysokiej klasy inżynierów. Oprócz produkcji pipet, HTL tworzy również opatentowane rozwiązania w dziedzinie Liquid Handling. Aby sprostać wymogom stawianym przez rynek krajowy i rynki zagraniczne, konsekwentnie stosujemy coraz nowocześniejsze technologie produkcji. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji oraz podejmowanie działań mających na celu poznanie potrzeb naszych klientów zaowocowały stworzeniem wyrobów najwyższej jakości.

Ze względu na posiadane moce produkcyjne narzędziownia przyjmie zlecenia na wykonanie prac tokarskich, frezerskich i szlifierskich na n/w obrabiarki:
  • Frezarki - FN 20 i FNGJ 20
  • Tokarki - S 32 / 1000 i SM 16 B
  • Szlifierka do wałków i otworów BUA - 25 NC / 750
  • Szlifierka współrzędnościowa 32M83CF10
Przyjmiemy również zlecenia na wykonanie form wtryskowych wraz z opracowaniem dokumentacji konstrukcyjnej w formacie 2D i 3D, oraz wykonanie wyprasek.

Posiadane przez firmę HTL wtryskarki ślimakowe (Arburg, Engel) o sile zwarcia formy od 20 do 100 T pozwalają wtryskiwać wypraski o gramaturze w zakresie 25- 190 cm3. Wyposażenie specjalne posiadanych maszyn umożliwia pracę z formami wtryskowymi wyposażonymi w układy gorąco-kanałowe, zawory powietrzne, rdzenie hydrauliczne itp. Posiadane urządzenia pomocnicze (peryferyjne) oraz bardzo doświadczone zaplecze technologiczne zapewniają przetwórstwo wszystkich rodzajów termoplastycznych tworzyw konstrukcyjnych na bardzo wysokim poziomie technicznym.

Posiadamy możliwość wykonywania wielokolorowego nadruku na detalach z tworzyw sztucznych metodą tampodruku. Wykonujemy również nadruk metodą sitodruku.

Oferujemy także swoje usługi o charakterze pomocy i doradztwa technicznego i technologicznego w zakresie przetwórstwa wtryskowego, jak również konstrukcji i modernizacji form wtryskowych.