Pabex Sp.J. PPHU

Produkcja laminatów i folii barierowych dla przemysłu spożywczego


Dane kontaktowe:

ul. Składowa 2
Polska, 43-100 TychyPPHU "PABEX®" Sp. J. jest prywatnym podmiotem gospodarczym utworzonym w 1992 roku i kierowanym przez jego właścicieli. Działalność gospodarcza prowadzona jest w własnych obiektach produkcyjnych i towarzyszących, o łącznej powierzchni 2900m2.

Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się głównie produkcją worków z wielowarstwowych folii barierowych PA/PE do pakowania próżniowego artykułów spożywczych. W 1997r. firma wzbogaciła swoją ofertę handlową, wprowadzając na rynek folie barierowe do pakowania próżniowego oraz w mieszaninach gazów obojętnych artykułów spożywczych.

W 1999r. zakupiono maszynę do laminowania folii umożliwiającą:
- wytworzenie metodą laminowania dowolnych kompozycji folii, zgodnych z oczekiwaniami rynku i w wysokich standardach jakościowych - obejmujących wytrzymałość, barierę i estetykę ich wykonania.
- wytwarzanie folii z nadrukiem międzywarstwowym.

Firma PPHU Pabex® Sp.J. bazuje głównie na imporcie materiałów wyjściowych do produkcji laminatów i worków barierowych. Nizmiennie oferuje produkty o bardzo wysokiej jakości, potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami.

PPHU Pabex® Sp.J. jest liderem rozwoju technologicznego zarówno własnego potencjału wytwórczego jak i szerokiej gamy wytwarzanych barierowych laminatów wielowarstwowych oraz worków, dostosowanych do indywidualnych wysokich wymagań odbiorców.

Z dniem 05.07.2005 firma PPHU Pabex® Sp.J. wdrożyła systemy zarządzania jakością i otrzymała z Brukseli Certyfikat ISO 9001 oraz Certyfikat HACCP w zakresie produkcji i sprzedaży laminatów i opakowań z folii barierowych wielowarstwowych dla przemysłu spożywczego. Jednostką certyfikującą naszą firmę na zgodność z wymaganiami norm obowiązujących w tym zakresie jest TÜV Rheinland Polska Sp z o.o.

W styczniu 2006 r. została uruchomiona 8 kolorowa drukarka fleksograficzna pracująca w systemie "GEARLES", gwarantująca wykonywanie druku fleksograficznego o najwyższym standardzie europejskim. Inwestycja ta uzyskała wsparcie finansowe Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.