Packsol technologia opakowania

Wykrywacze metalu, wagi kontrolne, dozowniki VFFS, kartoniarki


Dane kontaktowe:

ul. Odonica 2
Polska, 62-200 GnieznoPomagamy naszym klientom sprostać wymaganiom dotyczącym bezpieczeństwa żywności oraz standardom wynikającym z Ustawy o towarach paczkowanych, norm ISO 9000, HACCP, FDA, GMP, GHP czy BRC, poprzez dobór odpowiednich urządzeń zabezpieczających interesy naszych partnerów i ich klientów.

Rosnące potrzeby rynku dotyczące kontroli jakości, bezpieczeństwa żywności, a także wymogi nowej ustawy o towarach paczkowanych, norm ISO z serii 9000, HACCP, FDA, GMP, GHP czy BRC spowodowały nasze zainteresowanie urządzeniami, które pomogłyby polskim producentom sprostać tym nowym wyzwaniom.

Poszukując maszyn na najwyższym światowym poziomie zdecydowaliśmy się na współpracę z włoską firmą PFM/MBP, która oferuje najbardziej zaawansowaną technologię pakowania oraz porcjowania wagowego.

Drugą firmą, jaką reprezentujemy na rynku polskim jest włoska firma PRISMA, która specjalizuje się w urządzeniach do kontroli jakości pracujących w ruchu ciągłym. Są to przede wszystkim wagi kontrolne, wykrywacze metalu, urządzenia do kontroli mikroszczelności opakowań oraz detektory Rentgenowskie.

Poza sprzedażą produktów w/w firm oferujemy dla tych urządzeń serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce oraz sprzedaż części zamiennych.

Packsol służy dodatkowo pomocą w znalezieniu odpowiednich urządzeń pakujących, zarówno nowych jak i używanych. Możemy zaproponować rozwiązania dotyczące opakowań jednostkowych, jak i zbiorczego pakowania np. w kartony. Możemy również, z pomocą naszych partnerów, zaproponować rozwiązania niestandardowe, zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo ogólną informację na temat urządzeń z firm PFM/MBP, PRISMA oraz IMBALL. W przypadku szczegółowego zainteresowania prosimy o kontakt z naszą firmą, chętnie przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę.Sales and services of Metal detectors, Scales, VFFS feeders, Carton forming equipment.

Supply and advisory on choosing the right equipment for the job.
New and used euipment. Packsol also provides tailor-made solutions for specified needs.

Represents PFM/MBP, IMBALL and PRISMAKategorie

1. Wyroby » Opakowania » Kartony i pudełka