Partnerplast

Specjalizuje się w outsourcingu dostaw gotowych elementów z tworzyw sztucznych. Firma przejmuje odpowiedzialność za wybór i nadzorowanie pracy dostawców. Specjalizacja w dziedzinie tworzyw sztucznych umożliwia efektywny dobór najlepszego dostawcy i materiału.


Dane kontaktowe:

ul. I Armii Wojska Polskiego 13; lokal nr 4
Polska, 81-383 GdyniaPosiadamy bogate doświadczenie i rozległe kontakty biznesowe na rynku polskim oraz chińskim. Współpracujemy z dostawcami, którzy dostarczają swoje wyroby do dużych koncernów światowych, a których finalne produkty na co dzień dookoła siebie oglądamy i z których korzystamy. Reprezentując interesy wielu klientów jednocześnie jesteśmy w stanie negocjować u dostawców bardzo korzystne ceny. Dzięki bogatemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z dostawcami zapewniamy bardzo wysoką jakość oferowanych elementów na każdym etapie ich produkcji i dostawy. Optymalizacja procesu dostaw elementów tworzywowych to główny zakres działań firmy PARTNERPLAST.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom obniżania przez firmy kosztów produkcji a także dywersyfikacji źródeł dostaw firma PARTNERPLAST specjalizuje się w outsourcingu dostaw gotowych elementów z tworzyw sztucznych dla różnych branż.

Świadomość znaczenia koncentracji na kluczowych zadaniach firmy stale wzrasta. Wydajnie pracujące firmy wiedzą, że dzięki technikom outsourcingu można wyeliminować niekonkurencyjne działy, a główne siły kadry zarządzającej a także know-how inżynierów skoncentrować na działalności podstawowej, jaką prowadzi dana firma.

Outsourcing produkcji elementów z tworzyw sztucznych to sprawdzona na świecie koncepcja, z usług której korzystają największe koncerny jak również małe i średnie przedsiębiorstwa. Współpraca z firmą PARTNERPLAST zapewni osiągnięcie korzyści dla każdej Firmy w postaci redukcji kosztów, oszczędności czasu a także wysokiej jakości produktów i terminowości dostaw.

Oferta Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki zakres elementów z tworzyw sztucznych otrzymywanych metodą wtrysku i wytłaczania, mających zastosowanie między innymi w następujących branżach: Przemysł meblarski
  • akcesoria meblowe
Budownictwo
  • profile okienne PCV
  • uszczelki
  • listwy wykończeniowe, elementy wykończenia wnętrz
AGD
  • obudowy i elementy konstrukcyjne urządzeń elektrycznych
Wyroby gotowe i inne
  • opakowania do żywności, kosmetyków z PP oraz PET
  • akcesoria domowego użytku
  • doniczki
  • elementy do wózków i fotelików dziecięcych
  • elementy do zabawek
Do produkcji elementów i gotowych wyrobów wykorzystywana jest szeroka gama materiałów, począwszy od standardowych aż po najbardziej zaawansowane: PP, PA, PES, PE, PC, PPS, ABS, PET, PSU, PVC, HIPS, PEEK

Dzięki współpracy z licznymi krajowymi i zagranicznymi producentami jesteśmy w stanie dostarczyć produkt według dowolnej specyfikacji. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt.