Perfect Pack Sp. z o.o.

Opakowania z polietylenu o pojemności od 0,5 do 5,0 litrów


Dane kontaktowe:

ul. Mickiewicza 28
Polska, 43-250 Pawłowice k. ŻorówFirma „Perfect Pack” Sp. z o.o. istniejąca od 1998 roku, jest producentem opakowań z polietylenu o pojemności od 0,5 do 5,0 litrów.

Produkowane przez nas pojemniki spełniają wszystkie wymagania, jakie można stawiać nowoczesnym opakowaniom: wytwarzane są z najwyższej jakości surowców, wyróżniają się oryginalną i trwałą konstrukcja, są funkcjonalne i estetyczne. Specjalnością firmy są opakowania do konfekcjonowania wyrobów chemicznych, chemii gospodarczej, olejów silnikowych i kosmetyków samochodowych.

Oferowane pojemniki mogą być produkowane jako bezbarwne lub w dowolnych kolorach. Produkcja prowadzona jest na wysokowydajnych, nowych automatach rozdmuchowych zapewniających wysoką jakość i powtarzalność wyrobów.

Firma Perfect Pack Sp z o.o. wychodzi naprzeciw tym wymaganiom stawiając do dyspozycji naszych klientów doświadczoną załogę i nowoczesne urządzenia wytwórcze. Poza ciągłą produkcją „katalogowych” wzorów, specjalizujemy się w wytwarzaniu zleconych wzorów opakowań na formach klienta. Służymy pomocą w opracowaniu nowych wzorów. Długoletnia współpraca z wykonawcami form pozwala nam na szybkie i sprawne przeprowadzenie procesu od pomysłu do wykonania gotowego pojemnika. Zapewnia to klientowi uzyskanie opakowania o niepowtarzalnym, indywidualnym kształcie i kolorze, który wyróżnia jego wyrób wśród wyrobów konkurencji.

Jako jedna z niewielu firm w kraju posiadamy maszyny pozwalające produkować pojemniki w dowolnym kolorze z bezbarwnym paskiem wziernikowym. Pasek ten pozwala na dozowanie określonej dawki produktu wprost z opakowania, jak również ocenić jego ilość. Są to opakowania ułatwiające aplikację produktów, co stanowi dodatkowy walor sprzedawanego towaru.

Zapewniamy dostawy pojemników łącznie z nakrętkami lub atomizerami, również w dowolnych kolorach.

Dla najbardziej wymagających klientów, na etapie wytwarzania formy, opracowujemy wkładki, umożliwiające uzyskanie na ściance pojemnika „odcisku” logo firmy bądź produktu.

W ramach wyłącznego przedstawicielstwa na terenie Polski, niemieckiej firmy Seaquist Perfect Dispensing GmbH, prowadzimy sprzedaż zaworów aerozolowych, dyspenzerów do dozowania mydeł w płynie, atomizerów, zwłaszcza do produktów o wysokiej lepkości.