Petan victaulic

złączki typu Victaulic,podesty wiszące,podesty kotłowe, aluminiowe podesty remontowe,


Dane kontaktowe:

ul. Gałczyńskiego 10
Polska, 40-587 KatowiceZłączki typu Victaulic do zaciskowych połączeń rur polietylenowych,PP, rowkowy system łączenia rur stalowych, studnie PE, zasobniki PE,pomosty pływające, meble ogrodowe.
VICTAULIC – rowkowy system łączenia rur obejmuje
- złączki, obejmy, kolanka, trójniki
- zawory, przepustnice motylkowe
- uszczelki do różnych czynników chemicznych
stosowane w
- podłączenia klimatyzatorów, wentylatorów, chłodni
- instalacje hydrantowe,wodnych, kanalizacyjnych
- system przeciw pożarowy, do zabezpieczeń serwerowni
- zbiornikach wodnych, w oczyszczalniach ścieków ,
Oferujemy pełny zakres wyrobów Victaulic tj. armaturę i akcesoria do wykonania instalacji: ze stali czarnej, nierdzewnej, aluminium, miedzi, żeliwnych, rur pokrytych tworzywem sztucznym, średnica od 26,9mm do 1200 mm, temp. w zakresie - 40ºC do + 160ºC. Do łączenia rur z HDPE ( 90 – 500 mm ) stosuje się zaciskowe złączki nie wymagające rowkowania rur.
Podesty wiszące Sky Climber do remontu elewacji, montaż reklam, mycia szklanych elewacji budynków,rozbiórki kominów,montowane na stałe na dachach, podesty do remontu chłodni kominowych, pneumatyczne podesty kotłowe. Podestu do renowacji obiektów zabytkowych, urządzenia transportu bliskiego do szklenia, dźwigi towarowe z wstępem osób do remontu obiektów przemysłowych, podesty ruchome aluminiowe wiszące do remontu elewacji, naprawa wind, udźwig do 2000 kg, wysokość zawieszenia 200 m.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane