Plastcom spol s r.o.

Spółka Plastcom zajmuje się badaniami, produkcją, recyklingiem i aplikacją konstrukcyjnych tworzyw do wtryskiwania na bazie termoplastów, łącznie z pomocą techniczną


Dane kontaktowe:

ul. Hattalova 4
Słowacja, 83103 Bratislava


O nas

Spółka Plastcom, spol. s r.o., powstała w roku 1991 i zajmuje się handlem surowcami chemicznymi. Od roku 1996 zajmuje się ona wytwarzaniem tworzyw konstrukcyjnych na bazie termoplastów do wtryskiwania.

Plastcom, spol. s r.o., zajmuje się badaniami, produkcją, recyklingiem i aplikacją konstrukcyjnych tworzyw do wtryskiwania na bazie termoplastów, łącznie z pomocą techniczną.

Do naszych produktów należą tworzywa konstrukcyjne na bazie podstawowych polimerów: poliamidu 6 (PA 6), poliamidu 66 (PA 66), polipropylenu (PP), polibutylentereftalatu (PBT) z chemicznym wzmocnieniem włóknem szklanym, szklanymi mikrokulkami, talkiem, wapieniem, z niepalnym wykończeniem, odpornością na temperaturę i promieniowanie UV oraz stabilizacją antystatyczną.

Nasze know-how i duża elastyczność umożliwiają oferowanie „wyrobów na miarę“ zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz udział serwisu technicznego przy aplikacji.

Nasze produkty są stosowane, jako tworzywa konstrukcyjne do wtryskiwania wyprasek technicznych szeroko wykorzystywanych w przemyśle samochodowym, maszynowym, elektrotechnicznym i gospodarstwie domowym.