Plastiape Sp z o.o.

Producent opakowań dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego


Dane kontaktowe:

ul. II Armii Wojska Polskiego 42
Polska, 08-400 Garwolin


Opis działalności

Koncepcja
Od ponad 30 lat realizujemy idee i pomysły naszych Klientów. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, tak aby pogodzić pomysły z możliwościami technicznymi obróbki plastiku.
Staramy się doradzać naszym Klientom już na etapie koncepcyjnym, gdyż przemyślana koncepcja pozwala optymalizować procesy produkcyjne.

Projekt
Nasz bardzo doświadczony dział techniczny jest w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty, które na pierwszy rzut są wręcz niemożliwe do realizacji.
Nasi inżynierowie, konstruktorzy i technolodzy wychodzą z założenia że każdą butelkę, każdy słoik jesteśmy w stanie wyprodukować, a „zwariowane pomysły” naszych Klientów są dla nas wyzwaniem w morzu standartowych opakowań.

Technologia
W parku maszynowym Costa i Costapol znajdują się 54 maszyny rozdmuchowe i wtrysukjąco –rozdmuchowe, oraz 17 maszyn do sitodruku i hot stamping’u.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie wyprodukować następujące pojemności od 5 ml do 1 litra dla opakowań z PE/PP , od 3ml do 7 litrów dla PET’u, a na życzenie Klienta możemy realizować nadruk na opakowaniach do 7 kolorów.

Produkt
Produkujemy opakowania dla różnych gałęzi przemysłu, od przemysłu kosmetycznego, poprzez przemysł spożywczy a skończywszy na najbardziej wymagającym przemyśle farmaceutycznym. Nasze ciągle dążenie do doskonałości doprowadziło do otrzymania certyfikatu „Free Pass” na 90% naszych produktów dostarczanych do Klientów korporacyjnych.

Współpracujemy z firmami Avon Cosmetics, L’oreal, Vichy Labolatories, Beiersdorf, Henkel, Gauber, Artmana, mil mil 76.