Plastique Sp. z o.o.

Produkujemy: opakowania typu blister, vac tray, wkładki pozycjonujące do pudełek i tub, wytłoczki, tace pozycjonujące, tace transportowe, oraz pozostałe elementy wytłaczane z folii typu PET, PVC, PS i innych. Posiadamy własną narzędziownię


Dane kontaktowe:

ul. Bukowska 12
Polska, 62-070 Dąbrowa, DopiewoFirma PLASTIQUE zajmuje się termoformowaniem od ponad 30 lat. Główna siedziba firmy, w której tworzy się i rozwija projekty, znajduje się w Tunbridge Wells w południowej części Anglii. Zakład produkcyjny znajduje się w Polsce niedaleko Poznania. Pozwala nam to na łatwiejsza obsługę tak klientów krajowych , jak i klientów z pozostałej części europy kontynentalnej. Działalność produkcyjno - handlowa prowadzona w Polsce pozwala nie tylko na lepsze poznanie wymagań krajowego klienta, ale także na znaczne obniżenie kosztów działalności, co znajduje odzwierciedlanie w atrakcyjnym dla klientów poziomie cenowym ofert, przy jednoczesnych zachowaniu wysokiej jakości wyrobów. Z kolei doświadczenie zdobyte na rynku brytyjskim i zachodnioeuropejskim skutkuje w tym, że nasze projekty są nie tylko nowatorskie i wizualnie atrakcyjne na tle konkurencji, ale również tak dobrane aby przy maksymalnie obniżonych kosztach spełniały swoje funkcje. obsługujemy firmy z wielu gałęzi przemysłu takich jak: kosmetyki i przybory toaletowe, produkty higieny osobistej, farmacja, wyroby cukiernicze, artykuły spozywcze, elektronika, transport komponentów, sprzedaz detaliczna, opakowania promocyjne.
Zapraszamy do współpracy już od momentu powstania zapotrzebowania na produkt, służąc pomocą i radą na każdym etapie powstawania produktu.


Galeria zdjęć