Plastoplan Polska Sp. z o.o.

Plastoplan Polska Sp. z o.o.

Dystrybutor tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
Polska, 03-901 Warszawa


Opis szczegółowy

Plastoplan Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, to działająca od 2011na polskim rynku dystrybucji termoplastycznych tworzyw sztucznych firma handlowa, oparta na 40 letnim doświadczeniu austriackiego przedsiębiorstwa rodzinnego. Klient od zawsze jest dla nas najważniejszy i dlatego nasz program dostaw nieustannie dopasowujemy do wymagań zarówno każdego pojedynczego klienta, jak i rynku. Oferujemy długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach. Nasz zespół, w którego skład wchodzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu w branży tworzyw sztucznych zapewni fachową obsługę począwszy od doboru tworzywa, poprzez ofertę, realizację zamówienia i dostawę.

Plastoplan Polska Sp. z o.o. dysponuje powierzchniami magazynowymi w rejonie Warszawy, Poznania oraz Katowic, co zapewnia naszym klientom regularne i terminowe dostawy, a naszym dostawcom przewagę konkurencyjną na rynku.

Plastoplan to kompetencja!

Grupa Plastoplan działa w branży tworzyw sztucznych od 1971 roku i stale się rozwija. Rozpoczynając działalność w Austrii zdobywała nowe rynki poprzez rozszerzenie działalności w Europie w krajach takich jak Niemcy, Szwajcaria , Francja, Czechy, Słowacja, Węgry, a ostatnio Polska. Wszystkie firmy z grupy charakteryzują się:
  • Niezależnością w działaniu i ofercie oraz ukierunkowaniem na potrzeby lokalnego rynku, a także możliwością korzystania z doradztwa technicznego grupy.
  • Oferują najlepszą obsługę klienta poprzez odpowiednio dobrane wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.
Nasze motto przewodnie: zawsze można znaleźć produkt, który jest tańszy, ale nigdy tańszy i lepszy! Posiadanie własnych magazynów oraz systemu logistyki, a także laboratoriów w Austrii, Szwajcarii i Niemczech, zajmujących się doborem gamy kolorystycznej pozwala sprostać potrzebom polskich odbiorców. Od wielu lat kładziemy nacisk na podwyższanie kwalifikacji i doradztwo techniczne, przeprowadzanych w ramach własnych szkoleń czy specjalistycznych seminariów, które są dla nas bardzo ważnym elementem współpracy z klientem. Zakłady produkcyjne firmy SAX Polymers w Austrii oraz w Szwajcarii, jak i nasze laboratorium zajmujące się doborem kolorystycznym dla marki SAX BATCH ( zakład produkcyjny w Hirm ) uzupełniają paletę oferowanych produktów najbardziej znanych światowych producentów tworzyw termoplastycznych. Wysoką jakość tworzyw oferowanych przez firmę Plastoplan Sp. z o.o. gwarantuje ISO 9001:2008.

Plastoplan - dystrybutor tworzyw

Kompetentne doradztwo

Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pomysłu do realizacji projektu, zarówno w kwestii doradztwa technicznego jak i szerokiej oferty tworzyw sztucznych. Odpowiednia oferta za konkurencyjną cenę i dostawa na czas jest dla nas najważniejsza w budowaniu długotrwałych relacji handlowych.

Wsparcie techniczne

Nasze własne laboratoria w Europie, gwarantują Państwu nową jakość współpracy. Dzięki nim możemy szybko reagować poprzez przeprowadzenie analizy materiału czy wyprasek. Naszą silną stroną jest wiedza techniczna oraz doświadczenie pracowników, dzięki czemu mogą się zdać Państwo na nas jeśli chodzi o odpowiedni dobór tworzyw, a świadectwa jakości czy karty techniczne są na stałe do Państwa dyspozycji (tak jak i inna dokumentacja techniczna). Dzięki naszym własnym laboratoriom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nową jakość współpracy. Dzięki nim możemy szybko i w każdym czasie przeprowadzić analizę granulatów tworzyw, badanie i testowanie wyprasek, a także pomiar wskaźnika płynięcia tworzyw (MFI).

Profesjonalna dystrybucja

Nasze magazyny w Polsce i w Europie oraz sprawnie funkcjonująca sieć logistyczna gwarantują fachową obsługę i dostawy na czas niezależnie od zamówionej ilości materiału (worek, paleta, big bag czy uzupełnienie silosa) wraz z certyfikatem producenta oraz gwarancją jakości. Możemy się również dostosować do Państwa potrzeb w kwestii magazynowania czy łączenia dostaw. Nasi pracownicy zapewnią optymalną koordynację Państwa zamówień i dostaw. Zawsze kompetentnie, sumiennie, szybko, uprzejmie i na czas.

Nasz serwis

Recykling tworzyw sztucznych z optymalizacją kosztów oraz z myślą o środowisku Ochrona środowiska również leży w interesie naszej Grupy. Bardzo ważnym punktem filozofii firmy jest więc ponowne wykorzystanie materiałów. Systematyczne inwestowanie w technologie recyklingu zapewnia wysoką jakość naszych regranulatów. To pozwala również na optymalne reagowanie firmy na zmieniające się stale wymogi ekologiczne i warunki ekonomiczne.

Barwienie, kompaundowanie i uszlachetnianie

Nasze nowocześnie wyposażone laboratoria oraz komputerowo sterowana linia produkcyjna z grawimetrycznym dozowaniem barwników i innych dodatków do wszelkiego rodzaju tworzyw termoplastycznych, spełnią wszelkie wymagania naszych klientów. Nasi pracownicy dobiorą dla Państwa odpowiedni kolor czy inne dodatki uszlachetniające, pomożemy także zregranulować odpady produkcyjne (przemiał)

Kontrola jakości

Nasze nowocześnie wyposażone laboratorium jakości zapewnia nie tylko pomoc techniczną klientom, ale także pomaga sprostać stale rosnącym wymaganiom kontroli jakości. Przeprowadzamy w nim nie tylko kontrolę wstępną i końcową, oferujemy również usługi kontroli jakości zarówno granulatów jak i wyprasek. Szybko, sprawnie i bez zbędnej biurokracji.

Wiadomości

Galeria zdjęć