Plastpet Sp. z o.o.

Producent butelek PET i preform PET


Dane kontaktowe:

ul. Dylów Szlachecki 92
Polska, 98-330 PajęcznoSpecjalnością firmy PLASTPET jest produkcja najwyższej jakości preform PET, butelek PET, a także korków i nakrętek do butelek PET, butelek szklanych oraz słoików. Nasze opakowania oraz zamknięcia znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu.

Wiemy, jak ważnym elementem Twojego produktu jest opakowanie, dlatego wysoką jakość naszych wyrobów uzyskujemy dzięki stosowaniu do ich wytwarzania wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz materiałów.
W trosce o dobrą współpracę, wciąż staramy się budować coraz silniejszą markę, opartą na solidnych podstawach: niezawodności i zaufaniu.
Utrzymując doskonałą jakość naszych wyrobów i poszerzając ofertę, jednocześnie zapewniając przy tym atrakcyjną konkurencyjność cenową, wciąż poszerzamy grono lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi stale rozwijamy naszą firmę. Jesteśmy jednym z liczących się producentów nakrętek z tworzyw sztucznych w Polsce. Mamy duże doświadczenie w dostosowywaniu nakrętek do opakowań szklanych różnych producentów.
Na oferowane przez nas wyżej wymienione wyroby posiadamy atesty PZH (dopuszczenie do kontaktu z żywnością).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obustronnie owocnej współpracy.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki