Biznes Start

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.

Chłodziwa, smary, oleje: silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, przemysłowe, doradztwo techniczne, analizy


Dane kontaktowe:

ul. Budowlanych 3-5, Baranowo
62-081 Przeźmierowo, Polska


Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne, szybką i sprawną obsługę, serwis oraz dostawę pod wskazany przez Klienta adres. Zajmujemy się sprzedażą smarów i olejów: silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych i przemysłowych produkcji Orlen Oil oraz innych marek, a także kosmetyków, płynów eksploatacyjnych i do chłodnic, które produkujemy w swoim zakładzie w Baranowie.

Prowadzimy liczne szkolenia dotyczące oferowanych produktów, nowości rynkowych i zmieniających się trendów zarówno dla pracowników, jak i swoich Klientów. Od 2002 roku jesteśmy właścicielem firmy Ran - Synchron sp. z o.o. zajmującej się ochroną środowiska poprzez skup zużytych produktów smarowych.

W ramach działań zapewniamy serwis olejowy, w ramach którego oferujemy monitoring, a także wykonywanie regularnych badań analityczno- kontrolnych olejów. Od listopada 2004 roku, na podstawie decyzji Naczelnika Urzędu Celnego w Poznaniu, prowadzimy skład podatkowy, zgodnie z Ustawą o podatku akcyzowym oraz aktami powiązanymi. Dzięki tej decyzji uzyskaliśmy pozwolenie na sprzedaż do zakładów przemysłowych, które są uprawnione do dokonywania zakupów w trybie „zawieszonej akcyzy”.

W trosce o jakość oferowanych wyrobów i środowisko naturalne, nasze działania realizowane są w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania, spełniającego wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005. Naszym celem jest jak najlepsze zaspakajanie potrzeb naszych Klientów.

1. Surowce » Inne