Podwysocki Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Korki, kapslokorki do wina, nakrętki na słoiki i butelki dla przemysłu spożywczego i chemicznego, zakraplacze, miarki do lekarstw


Dane kontaktowe:

ul. Teodory 10
Polska, 98-100 Łask


Opis działalności

P.W. PODWYSOCKI swą działalność na rynku tworzyw sztucznych rozpoczęła w 1982 roku. W początkowym okresie podstawą działalności przetwórczej zakładu była produkcja regranulatów polipropylenowych i polietylenowych. Podjęta już w pierwszych latach działalności rozbudowa parku maszynowego pozwoliła na uruchomienie produkcji drobnych przedmiotów użytkowych oraz zabawek. Rozwój firmy szedł w parze ze wzrostem zapotrzebowania gospodarki na wyroby z tworzyw sztucznych, i coraz bardziej gwałtowną ekspansją tych artykułów do nowych gałęzi przemysłu. Odpowiedzią na nowe potrzeby rynku było wprowadzenie do oferty firmy szerokiej gamy zamknięć z tworzyw: korków, kapslokorków do wina, nakrętek na słoiki i butelki dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

Duże doświadczenie produkcyjne oraz ciągłe dążenie do utrzymania wysokiej jakości produkcji umożliwiło nawiązanie stałych kontaktów z branżą farmaceutyczną. Od początku lat 90-tych bardzo istotny udział w strukturze sprzedaży mają wyroby tworzone na potrzeby tego przemysłu (nakrętki, zakraplacze, miarki).

Od początku działalności firmy największą, obok jakości, wagę przywiązuje się do standardu obsługi klienta i elastycznego podejścia do potrzeb rynku. Dlatego też na początku lat 90-tych obok hal produkcyjnych powstały warsztaty narzędziowe, które nie tylko podnoszą bezpieczeństwo produkcji i sprzyjają utrzymaniu jej jakości, ale także dają możliwość szybkiego przystosowania się do indywidualnych potrzeb odbiorców i dynamicznej realizacji projektów nietypowych. Duże doświadczenie praktyczne pracowników oraz wszechstronne wyposażenie narzędziowni umożliwiły włączenie do ofert P.W. Podwysocki usług w zakresie produkcji form wtryskowych oraz modernizacji i remontów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do naszej firmy i mamy nadzieję, że oferta P.W. Podwysocki, poparta praktyką produkcyjną i szerokimi możliwościami technicznymi realizacji Państwa zamówień, spotka się z życzliwym przyjęciem, a nawiązane kontakty handlowe będą podstawą zadowolenia z wzajemnie korzystnych warunków współpracy.

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne