Polifarb Market Sp. z o.o.

Mieszalnia farb


Dane kontaktowe:

ul. Frysztacka 163
Polska, 43-400 Cieszyn


Opis działalności

Wobec dużej ilości farb dostępnych na rynku można bardzo łatwo stracić głowę. Zaufanie można mieć zwłaszcza dla firm które swoją pozycje mają ugruntowaną i śmiało możemy im zaufać. Farby proszkowe używane w przemyśle przez profesjonalne lakiernie, które wymagają odpowiedniego przygotowania malowanego podłoża. Są one jednak przyjazne dla środowiska. Malowanie tego typu farbami jest czynnością łatwą, tym bardziej w zastosowaniu przemysłowym, gdzie używa się farby proszkowe.

Producent polskich wyrobów do malowania a zwłaszcza tych proszkowych czyli przemysłowych wiąże się z długoletnim doświadczeniem.
Patrząc na rynek w kraju można wyszukać masa sklepów z materiałami budowlanymi, ale nie wszystkie mają tak wielkie doświadczenie jak nasz firma. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami odnośnie asortymentu farb proszkowych, informacje techniczne, karty informacyjne, ulotki, prospekty, karty charakterystyk substancji chemicznych i wiele wiele innych. Dostarczamy farby spełniające najwyższe światowe standardy jakościowe.

Wyroby chemiczne, posiadając własną mieszalnię ciekłych farb na metal, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom nawet najmniejsze ilości kolorowanych na życzenie prostych w aplikacji szybkoschnących wyrobów alkilowych bądź zaawansowanych technologicznie dwuskładnikowych farb epoksydowych lub poliuretanowych.
Nasze wyroby do stolarki budowlanej, mają szereg zastosowań od aplikacji do malowania metali, po farby do znakowania jezdni.

W naszej ofercie posiadamy duży zestaw farb różnych barw, lakierów, emalii, słowem wszystko, co jest konieczne do nadania materiałom ekspluatacyjnym trwałego wyglądu. Zamówienia można składać zarówno przez Internet na naszej stronie, jak i w siedzibie spółki.