Polimer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Elementy z tworzyw sztucznych do stolarki PVC, sprzedaż i serwis maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych takich jak młyny, rozdrabniacze, wtryskarki, extrudery, linie do granulacji, linie do mycia tworzyw, odbiór opadów z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. K. Burzyńskiego 76
Polska, 88-100 InowrocławOd początku swojej działalności zajmowaliśmy się profesjonalną produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. W ciągu kilku tych lat zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i zagranicą jako solidny i profesjonalny producent. Również rozpoczęliśmy produkcję elementów z tworzyw sztucznych do stolarki PVC. Prowadzimy sprzedaż i serwis maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych takich jak młyny, rozdrabniacze, wtryskarki, extrudery, linie do granulacji, linie do mycia tworzyw.

Posiadamy zezwolenia na odbiór opadów z tworzyw sztucznych, dzięki którym mogliśmy rozszerzyć działalność o produkcję przemiałów i handel odpadami poprodukcyjnymi.

Współpracując z nami macie Państwo pewność otrzymania wyrobów spełniających Wasze wymagania, fachowe porady i zawsze miłą obsługę. Wieloletnie zaufanie i zadowolenie naszych dotychczasowych klientów pozwala nam zaoferować współpracę na najwyższym poziomie.