Printing Company Verstraete

Światowy lider na rynku etykiet IML


Dane kontaktowe:

ul. Vliegplein 20
Belgia, 9991 MaldegemPrinting Company Verstraete Będąc częścią Constantia Flexibles, codziennie drukujemy miliony etykiet w technologii IML. Dzięki jej wykorzystaniu, wykonane z tego samego materiału; etykieta i opakowanie, zostają stopione w jeden, integralny element. Produkcja tego typu etykiet wymaga szerokiego doświadczenia i wiedzy technicznej. Są to cechy, które możemy zagwarantować klientom.

Naszym codziennym obowiązkiem jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości na rynku. Mamy jednocześnie na uwadze dobro społeczne, względy etyczne i środowiska naturalnego. Zatrudniając ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, zapewniamy najwyższy standard procesu produkcji od jego początku do samego końca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą, która stała się liderem na rynku europejskim i znaczącym graczem na arenie międzynarodowej. Nasza Wizja oraz Misja Printing Company Verstraete jest wiodącym na rynku producentem etykiet IML. Jako firma, ciągle dążymy do doskonalenia mechanizmu zarządzania, zwiększania satysfakcji pracowników, dochodowości, jakości i bezpieczeństwa w dotrzymywaniu standardów w ochronie środowiska. Głównymi mechanizmami zapewniającymi nam osiąganie tych celów są:
  • nienaganna obsługa klienta
  • zmaksymalizowana elastyczność
  • ciągła optymalizacja procesów
  • innowacyjność produktów
Naszym codziennym zadaniem jest dostarczanie zaawansowanych technicznie etykiet PP, idealnie łączonych z opakowaniem podczas jego powstawania w procesie wtrysku lub wtrysku z wydmuchem. Zapewniając wysoki poziom jakości grafiki na etykiecie gwarancję 100% bezpieczeństwa żywności w technologii produkcji, tworzymy wartość dodaną dla naszych klientów oraz produktów. Rynki produktów IML Printing Company Verstraete to lider na rynku europejskim i liczący się gracz na arenie międzynarodowej. Mówiąc o etykietach IML, doskonale wiemy, o czy mówimy. Przenosimy również naszą wiedzę na produkty w kwestii jakości, profesjonalizmu i innowacyjności. Zawsze innowacyjni, rewolucyjni, wciąż coraz lepsi. Mamy właściwą etykietę do każdego zastosowania. Dla każdego produktu dostosujemy skuteczne rozwiązanie. W Printing Company Verstraete jesteśmy ekspertami technologii IML. Jesteśmy szczególnie szczęśliwi z możliwości podzielenia się naszą wiedzą z klientami działającymi w przemyśle.

Kontakt w języku angielskim. Dział sprzedaży sales@verstraete.be Key Account Manager - Nico Van de Walle nico.van.de.walle@verstraete.be