Biznes Start

Process engineering Polska Sp. z o.o.

Sterowania maszyn, budowa szaf sterowniczych


Dane kontaktowe:

ul. Jasiońska 17, Krępna
47-330 Zdzieszowice, Polska


Mam przyjemność zaoferować Państwu nawiązanie stałej współpracy, dotyczącej działalności w obszarze branży elektrotechnicznej i automatyki przemysłowej w zakresie:
 budowy elementów zasilania maszyn
 budowy szaf sterowniczych
 projektowania i wykonawstwa systemów automatyki przemysłowej
 przebudowy i unowocześniania istniejących systemów.

Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem w budowie maszyn dla przemysłu
wytwarzającego produkty z tworzyw sztucznych. Mimo, że nasza firma zaistniała na rynku polskim w 2005 roku , jesteśmy związani z branżą tworzyw sztucznych już od kilkunastu lat.
Nie są nam obce obowiązujące standarty światowe w tej dziedzinie. Urządzenia, w których budowie współpracowaliśmy są z powodzeniem eksploatowane w różnych zakątkach świata, począwszy od specyficznych wymagań rynku amerykańskiego poprzez rynki Europy zachodniej po Azję .

Posiadamy opracowane unikatowe systemy służące unowocześnianiu i poprawie wydajności pracy extruderów , współpracujących z pompami polimerowymi , czy też nieposiadającymi takich pomp.
Nie jest dla nas problemem zastosowanie przeróżnych paneli sterowniczych oraz komputerów wspomagających proces produkcyjny, według wymagań i potrzeb klienta.

Naszym walorem jest znajomość szerokiej gamy systemów sterowania np.:
 Plastic Service
 PMA (były Philips)
 SIEMENS S5
 SIEMENS S7
 OMRON
 Mitsubishi

oraz inne

Dodatkowym atutem jest ogromne doświadczenie w budowie maszyn z zastosowaniem różnych konfiguracji systemów sterowania oraz systemów napędowych.Posiadamy doskonałą znajomość systemów napędowych , m.in. takich jak np.:
 Bosch Rexroth Indramat
 Siemens
 Lenze
 Omron
 Control Techniques
 Baumueller
 oraz wiele innych

Nasza wiedza jest w stanie znacząco poprawić jakość , bezawaryjność i wydajność pracy maszyn , co wiąże się z poprawą rentowności oraz wyeliminowaniem wielu strat związanych z ewentualnymi przestojami awaryjnymi .

Atutem naszym jest także znajomośc techniczna maszyn m.in takich firm jak: Bellaform (Bellaplast) ,Illig, Kuhne , Reifenhäuser i innych.

Jesteśmy elastyczni zarówno w zakresie proponowanych warunków, jak i sposobów płatności. Cenimy sobie długotrwałą współpracę z korzyścią dla naszego klienta.