Proeko - szamba ekologiczne

Ekologiczne zbiorniki na ścieki, osadniki gnilne, szamba, przydomowe oczyszczalnie, zbiorniki na wodę, szamba ekologiczne, odstojniki


Dane kontaktowe:

ul. Armii Krajowej 55
Polska, 98-100 ŁaskFirma PROEKO jest producentem ekologicznych zbiorników na ścieki, osadników gnilnych oraz kompletnych, przydomowych oczyszczalni ścieków.
Zbiorniki na ścieki dostępne są w pojemnościach od 2800 do 8500 litrów. Przydomowe oczyszczalnie ścieków w pojemnościach od 2400 do 7300 litrów, mogące obsługiwać od 3 do 20 użytkowników.
Na swoje wyroby firma PROEKO posiada Aprobatę techniczną nr AT/2005-08-0242, wydaną przez Instytut Ochrony Środowiska.
Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.
Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzętu transportowego i dźwigowego.
Zakupione urządzenia, wyposażane i konfigurowane są zgodnie z życzeniem zamawiającego. Istnieje możliwość dostarczenia do odbiorcy końcowego zakupionego produktu.
Firma PROEKO, na swoje produkty udziela 10 lat gwarancji.