Biznes Start

Profilex Sp.J. J.Bujnowski, A.Kaczmarek

Produkcja płyt PE-UHMW 1000 , PE-UHMW 1000R , PE-UHMW 500, Obróbka CNC , Produkcja części


Dane kontaktowe:

ul. Orchów 28a
98-100 Łask, Polska


Profilex istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Przedsiębiorstwo nasze oferuje półfabrykaty w postaci rur, wałków i płyt z wysoko gatunkowych technicznych tworzyw sztucznych. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, dzięki któremu dostarczamy gotowe elementy zgodnie z przedstawioną dokumentacją techniczną dla przedsiębiorstw z wielu gałęzi przemysłu.

Profilex w ciągu kilku ostatnich lat rozwinął się do roli wiodącego producenta części z technicznych tworzyw sztucznych, głównie z PE-UHMW 1000,PE-HMW 500 a także POM, PA, PTFE, PET i wielu innych.

Poprzez ciągły proces usprawniania produkcji oraz inwestycje w nowoczesne technologie Profilex jest godnym zaufania partnerem dla klientów w całej Polsce, a także za granicą.

KONSTRUKCYJNE TWORZYWA SZTUCZNE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Na powierzchni produkcyjnej powyżej 300m2 wyposażonej w nowoczesny park maszynowy, PROFILEX produkuje arkusze płyty z polietylenu PE-UHMW 1000, PE-UHMW 1000R oraz PE-HMW 500 w różnych grubościach, rozmiarach i kolorach.

Sterowane komputerowo procesy wytwórcze gwarantują stałą wysoką jakość produktów, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Dedykowane procesy produkcyne, a także stosowanie specjalnych dodatków pozwala na produkcję materiałów dla różnych aplikacji.