Biznes Start en

Profilex Spółka z o.o. Sp.K.

Sprzedaż proszku PE, produkcja płyt z polietylenu wysokocząsteczkowego oraz projektowanie i produkcja linii transportujących i przenośników


Dane kontaktowe:

ul. Orchów 28a
98-100 Łask, Polska


Firma PROFILEX istnieje na polskim rynku od 1999 roku, została zbudowana w 100% na polskim prywatnym kapitale i doświadczeniu specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Poprzez ciągły i systematyczny rozwój z każdym rokiem poszerzamy swoje możliwości projektowo – produkcyjne, a także pozyskujemy grono nowych, zadowolonych klientów.

Przez lata działalności, PROFILEX nawiązał współpracę z kilkoma tysiącami firm z różnych branż przemysłowych. Nasze produkty w większości trafiają na rynek polski, choć z każdym rokiem powieksza się również wolumen odbiorców zagranicznych z Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rosji.

MISJA FIRMY PROFILEX to komplementarny rozwój, dlatego jej działalność ewoluuje dynamicznie i równolegle w trzech głównych sektorach produkcji:

  • PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA KOMPLETNYCH LINII TRANSPORTUJĄCYCH I PRZENOŚNIKÓW (TZW. SYSTEMÓW TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO),
  • PRODUKCJA PŁYT Z POLIETYLENU WYSOKOCZĄSTECZKOWEGO PE-UHMW 1000 I PE-HMW 500 – JESTEŚMY JEDYNYM PRODUCENTEM PŁYT W POLSCE,
  • PRODUKCJA CZĘŚCI DO MASZYN NA OBRABIARKACH NUMERYCZNYCH CNC I KONWENCJONALNYCH

Głównym nurtem działalności naszej firmy jest projektowanie oraz produkcja kompletnych linii transportujących i przenośników (tzw. Systemów transportu wewnętrznego).