Prototypy-pl Sp. z o.o.

Wykonujemy maszyny, urządzenia i linie technologiczne na indywidualne zamówienia klienta. Realizacja zlecenia: od uzgodnień (lub wymagań) poprzez opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej, wykonanie i uruchomienie maszyny i wdrożenie u zmawiającego.


Dane kontaktowe:

ul. Dziadoszańska 10
Polska, 61-248 Poznań


Opis działalności

Oferta naszej spółki prototypy-pl jest skierowana do firm i osób, które mają sprecyzowany problem, założenia lub koncepcję technologiczną a potrzebują wykonania maszyn, oprzyrządowania lub linii produkcyjnych. Wspieramy naszych klientów począwszy od uzgodnienia założeń, ewentualnego uzgodnienia technologii a także konstrukcji aż po wykonanie i wdrożenie maszyny, linii produkcyjnej lub oprzyrządowania.
Oferujemy też modernizacje istniejących maszyn lub wykonanie podobnych lub innych według wzorów lub dokumentacji udostępnianych przez klienta.
Dysponujemy doświadczonym zespołem konstruktorów i automatyków co pozwala nam na podjęcie się wykonania trudnych koncepcyjnie i technicznie tematów.
Jesteśmy w Polsce liderem w zakresie wykonawstwa tamponiarek rotacyjnych do zadruku ciągłego listew przypodłogowych z PVC.