QuickexPlast Sp. z o.o.

Zajmujemy się produkcją detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu oraz drukowaniem metodą tampodruku i sitodruku


Dane kontaktowe:

ul. Kniewska 2 c
Polska, 70-846 SzczecinZajmujemy się produkcją detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu oraz drukowaniem metodą tampodruku i sitodruku. Dzięki naszym podwykonawcom możemy zaoferować również lakierowanie i chromowanie detali z tworzyw sztucznych.
Zapewniamy kompleksowe przygotowanie produktu od montażu, po pakowanie i finalną dystrybucję.
Zapewniamy wysoką jakość produkowanych przez nas produktów, szwedzkie standardy wykonania, a przy tym bardzo atrakcyjne ceny.
Proponujemy także profesjonalne przechowywanie Państwa produktów w magazynach naszej firmy oraz dystrybucję na terenie całej Europy. Jesteśmy usytuowani jedynie 15 minut od granicy z Niemcami.
Specjalizujemy się w produkcji detali z tworzyw sztucznych oraz w projektowaniu form wtryskowych.
Doskonalenie naszych produktów i podnoszenie poziomu usług to główna idea naszej działalności, a jej ostatecznym celem jest satysfakcja naszego klienta osiągana także dzięki szybkim dostawom i reakcjom na potrzeby odbiorców.
Nie zwlekaj, zapytaj o ofertę już dziś!!!

USŁUGI
Obsługujemy firmy zainteresowane wdrożeniem i produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.
Opracowujemy wzornictwo, dokumentację konstrukcyjno-technologiczną, wykonujemy formy wtryskowe oraz uruchamiamy produkcję detali.
Świadczymy cały łańcuch usług:
- projektowanie detali oraz form,
- wykonanie form,
- produkcja detali (wtryskownia),
- montaż,
- nadruki,
- pakowanie,
- przechowywanie,
- dystrybucja.
Wykonujemy również elementy z tworzyw sztucznych na formach powierzonych przez Klientów.