Radka Polska Sp. z o.o.

Dystrybucja tworzyw sztucznych, pigmentów, bieli tytanowej, surowców chemicznych, dodatków do farb i lakierów oraz środków do uzdatniania wody


Dane kontaktowe:

ul. Akacjowa 17, Błonie
Polska, 55-300 Miękinia
RADKA Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2002 r. Zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów chemiczno-technicznych i tworzyw sztucznych renomowanych firm i koncernów chemicznych. Jest oficjalnym dystrybutorem: ARKEMA BASER, COVESTRO (Bayer MaterialScience), ELIX Polymers, KOLON, LANXESS, Organometal, PeraminKerneos, PREMIX, SCHOLZ, SIRMAX, SUMICA, SunTechem Solutions, TORAY, TRONOX i innych. Atutem Firmy jest sprawna dystrybucja.

Radka Polska zapewnia stały serwis technologiczny, kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów, przygotowywanie receptur i inne usługi dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

W naszej ofercie surowców chemiczno-technicznych znajdują się granulaty tworzyw sztucznych, biel tytanowa, pasty pigmentacyjne, produkty do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, wypełniacze, dodatki do farb i lakierów, dodatki do suchych zapraw i dodatki do tworzyw i gumy.

Oferowane produkty mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak:
  • produkcja materiałów budowlanych
  • przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • przetwórstwo gumy i mieszanek gumowych
  • produkcja farb i lakierów
  • uzdatnianie wody i inne.

Wchodzimy w skład międzynarodowej RADKA Group tworząc stale rozbudowywaną sieć magazynów dystrybucyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, które umożliwiają nam szybką odpowiedź na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Na terenie Polski realizowanie Państwa dostaw just-in-time umożliwiają 2 magazyny oraz składy konsygnacyjne.

SunTechem Solutionss.r.o. to firma wchodząca wraz z nami w skład Grupy Radka, będąca producentem surowców, które możemy Państwu zaoferować pod marką:

  • SunPlast – granulaty tworzyw sztucznych
  • SunCol – pigmenty oraz SunColpaste – pasty pigmentacyjne
  • SunRub - surowce oraz dodatki do gum i mieszkanek gumowych oraz mieszanki produkowane według receptury Klienta.

Zapraszamy do współpracy.


Galeria zdjęć