Rado Sp.J.

Producent tulei papierowych, dystrybutor folii, taśm, tektury


Dane kontaktowe:

ul. Przysieki 419
Polska, 38-207 PrzysiekiFirma RADO specjalizuje się w produkcji tulei papierowych spiralnie zwijanych, wykonywanych z naturalnych materiałów ekologicznych, po użyciu podlegające w całości recyklingowi. Jakość użytych materiałów pozwala na osiągnięcie doskonałych parametrów wytrzymałościowych. Wykorzystane są one w produkcji wszelkiego rodzaju folii, tekstyliów, we włókiennictwie i wielu innych.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości tulei z nadrukiem do nawijania taśm samoprzylepnych, ostrzegawczych itp.
Od niedawna rozpoczęliśmy produkcję tulei jako osłony do czujników temperaturowych, oraz tulei z specjalnymi osłonami laminatowymi,odpornymi na temperaturę,tłuszcz i wodę np. do kebabów
Ważnym segmentem naszej produkcji są zamykane denkiem tworzywowym opakowanie cylindryczne do map, plakatów, kalendarzy i dokumentów. Doskonale sprawdzają się one jako opakowania wysyłkowe.

Tuleje papierowe z tarczami stosuje się do nawijania nici, wstążek, koronek. Istnieje możliwość wykonania nadruku: logo firmy, nazwy asortymentu.

Zakres wykonywanych średnic wewnętrznych od 17 do 280 mm, grubość ściany od 1 do 15 mm, długość odcinków od 5 mm wzwyż.Tolerancja długości odcinków do 1m : ± 0,1 mm, powyżej 1m: ± 1mm. Tuleje mogą zawierać wewnętrzny lub zewnętrzny nadruk oraz wewnętrzną lub zewnętrzną warstwę antyadhezyjną.

Ponadto zajmujemy się konfekcjonowaniem i dystrybucją folii stretch w zakresie grubości 17 - 30 mikronów. Wielkość nawoju, rodzaj gilzy, sposób pakowania według zapotrzebowania odbiorcy. Polecamy doskonałej jakości folie termokurczliwe o parametrach według zamówienia, worki z folii HDPE, kaptury termokurczliwe stosowane przy paletyzacji, folie "mini rap" nawijaną na naszej konstrukcji trzonkach papierowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę taśm samoprzylepnych oraz taśm polipropylenowych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY