Reclay Materials GmbH

Gospodarowanie odpadami w szerokim zakresie


Dane kontaktowe:

ul. Im Zollhafen 2-4
Niemcy, 50678 Köln


O firmie

Reclay Materials GmbHSpecjaliści w gospodarowaniu surowcami wtórnymi

Oferujemy dynamiczny rozwój i kompleksowy obrót surowcem.

Reclay Materials GMBH, jako certyfikowana firma gospodarki odpadami jest silnym partnerem w międzynarodowym handlu surowcami wtórnymi. Z pomocą innowacyjnego zarządzania przepływem materiałów możemy zapewnić pełen proces recyklingu, czyli od odpadu do produktu!
Za cel stawiamy sobie by nawiązana współpraca zaspokajała potrzeby naszych Klientów i prowadziła do wdrażania coraz to nowych i bardziej wydajnych procesów odzysku.
Chcemy aby handel tworzywami sztucznymi doprowadzał do prawidłowego i rentownego recyklingu. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi zakładami utylizacji, które spełniają nasze wysokie standardy jakości i są przyjazne środowisku przez co przyczyniamy się do jego ochrony.


 Skorzystaj z naszego doświadczenia w branży tworzyw sztucznych:

  1.  Klasyfikujemy, sortujemy, poddajemy recyklingowi i wprowadzamy tworzywa sztuczne z powrotem na rynek.
  2. Tworzymy nowe koncepcje odzysku i recyklingu, na przykład dla folii PA/PE lub PLA.
  3. Przez współpracę z wykwalifikowanymi zakładami odzysku pomagamy naszym klientom rozwijać się i odzyskiwać coraz więcej surowca.
  4. Obracamy wszystkimi głównymi surowcami w branży. W 2015 roku zagospodarowaliśmy 180 tysięcy ton materiału.

Reclay Materials GmbH to spółka z Grupy Reclay.

Grupa Reclay jest międzynarodowym dostawcą usług dla branży recyklingowej i utylizacji odpadów. Dzięki wyspecjalizowanej podgrupie wiedzie prym w dziedzinie doradztwa biznesowego z zakresu opakowań, recyklingu oraz obrotu surowcami wtórnymi.