Logo Recruitment Consultancy 3P People - Plastics, Packaging & Paper en

Recruitment Consultancy 3P People - Plastics, Packaging & Paper

Rekrutacje dla dedykowanych branż


Dane kontaktowe:

ul. Mickiewicza 55
87-100 Toruń, Polskaoferty pracyDoradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE oferuje wyspecjalizowane branżowo usługi rekrutacyjne. Nasz obszar działania to branże: tworzyw sztucznych, viscom, opakowaniowa, poligraficzna, POS, chemiczna i gumowa, celulozowo-papiernicza oraz recykling. DZIAŁAMY ELASTYCZNIE, KONKRETNIE, SKUTECZNIE I SZYBKO.

PRACODAWCOM oferujemy:

Naszą podstawową usługą jest rekrutacja branżowa (executive search & search & selection) oparta na intensywnej identyfikacji bezpośredniej uzupełnionej przez kandydatury z własnej bazy danych, networking oraz poszukiwania medialne. Poszukujemy i rekrutujemy profesjonalistów na stanowiska różnego szczebla - od top managementu, poprzez stanowiska menedżerskie, handlowe oraz specjalistyczne, do asystenckich i wysoko wykwalifikowanych produkcyjnych. Sprawny headhunting i proces doboru wspierany przez psychologów zapewniają wybór właściwych osób. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia monitorując początkowy okres pracy rekomendowanych kandydatów oraz zawsze udzielając gwarancji. Realizujemy również projekty rekrutacji poufnych wymagające szczególnej ostrożności i poufności, jak np. w zakresie zmian kadry menedżerskiej. Dążymy do zapewnienia naszym klientom bezpieczeństwa kadrowego.

Doradztwo działa na terenie Polski, Niemiec, w Europie centralnej i wschodniej, krajach Beneluxu, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.

Dla KANDYDATÓW:

Baza danych Doradztwa Rekrutacyjnego 3P PEOPLE jest aktualizowana na bieżąco. Wszystkim osobom, które chcą współpracować z nami w zakresie rozwoju i kontynuacji ich kariery zawodowej gwarantujemy dyskrecję i poufność. Zapewniamy indywidualne podejście. Ze względu na oczekiwania naszych Klientów swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Kandydatów posiadających co najmniej 2-3 letnie branżowe doświadczenie zawodowe na danym stanowisku pracy. Częstym uzupełnieniem oczekiwań naszych Zleceniodawców jest znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego. Zgłoszenia kandydatur na adres: praca@3pp.pl

3p peopleKategorie

1. Usługi » Inne » Usługi konsultingowe