Recykling Tworzyw Sztucznych "Gumtex" Spółdzielnia Pracy

Recykling tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Fabryczna 4
Polska, 66-300 MiędzyrzeczSpecjalizujemy się w recyklingu poliolefinowych odpadów tworzyw sztucznych. Przerabiamy głównie opakowaniowe odpady z polietylenu i polipropylenu.

Jesteśmy zainteresowani odbiorem n/w odpadów:

1.BUTELKI Z CHEMII GOSPODARCZEJ: kolorowe butelki po szamponach, środkach do mycia, pielęgnacji itp. Nie mogą one zawierać w swej masie butelek PET, PVC i PS, jak również opakowań po margarynach, jogurtach i kremach.

2.KANISTRY I BECZKI Z POLIETYLENU WYSOKIEJ GĘSTOŚCI HDPE: tylko z przemysłu spożywczego i podobnego. Nie należy zbierać opakowań po środkach toksycznych i trujących oraz substancjach nie wymywalnych w wodzie.

3.FOLIE POLIETYLENOWE /LDPE i HDPE/: głównie folie z hipermarketów i supermarketów - wymieszane folie ze zgrzewek i folie strecz. Nie powinny zawierać folii szeleszczących /celofanowych i polipropylenowych/. Również folie paletowe, budowlane, worki po nawozach, granulatach i podobnych substancjach masowych.

4.INNE ODPADY TYPU: - rury HDPE ciśnieniowe, gazowe do wody itp. - płyty HDPE - zlepy z produkcji wyrobów polietylenowych - inne podobne wyroby z HDPE i LDPE - kształtka PP Ceny uzależnione są od jakości , czystości tworzywa oraz warunków transportu i ustalane są indywidualnie z każdym dostawcą.

NASZ PRODUKT FINALNY: - regranulat PE - przemiały PE i PP