Recykling i gospodarka odpadami Iglo-Hurt-Serwis

Firma Recykling - Utylizacja zaprasza do podjęcia współpracy w ramach odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Dane kontaktowe:

ul. Golęcińska 9
Polska, 60-626 PoznańNawiążemy współpracę z firmami i sieciami sklepów które sprzedają nowy sprzęt elektryczny i elektroniczny - w tym urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt wielkogabarytowy, również zawierający szkodliwe gazy HCFC. Proponujemy również zbieranie zużytych urządzeń AGD a w szczególności chłodziarek i zamrażarek oraz części składowych tych urządzeń. Nasze punkty zbierania zlokalizowane są na terenie całej Polski co znacząco ułatwia współpracę z dużymi sieciami sklepów i dystrybutorami w/w sprzętu.

Możliwy jest demontaż urządzeń na miejscu i wywóz do zakładu przetwarzania i recyklingu dzięki czemu wielu z Was oszczędza czas i pieniądze. Posiadając profesjonalne urządzenia do przetwarzania i demontażu wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia.

Komponenty po demontażu przekazujemy partnerskim zakładom które prowadzą recykling oraz utylizację odpadów nie nadających się do przetworzenia.