Recykling24

Odbierzemy lub kupimy różne rzeczy, ktore mogą podlegać recyklingowi lub utylizacji


Dane kontaktowe:

ul. Retoryka5/2
Polska, 31-108 KrakówRecykling24 - to istotne ogniwo łączące dostawców surowców wtórnych, takich jak firmy czy osoby prywatne, z odbiorcami surowców wtórnych, którzy w swojej produkcji wykorzystują zużyte materiały do wytwarzania nowych dóbr.

Nasza firma wykorzystuje jedną z kompleksowych metod ochrony środowiska naturalnego - recykling. Naszym celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów.


Zasadą działania recyklingu jest maksymalizacja ponownego wykorzystania tych samych materiałów, z uwzględnieniem minimalizacji nakładów na ich przetworzenie, przez co chronione są surowce naturalne, które służą do ich wytworzenia oraz surowce służące do ich późniejszego przetworzenia.

Recykling odbywa się w dwóch obszarach: produkowania dóbr oraz późniejszego powstawania z nich odpadów. Założenia recyklingu zakładają wymuszanie odpowiednich postaw producentów dóbr, sprzyjających produkcji materiałów jak najbardziej odzyskiwalnych oraz tworzenie odpowiednich zachowań u odbiorców tych dóbr.

Zadzwoń - my zajmiemy się resztą!