Rena Łódź Sp. z o.o.

Obróbka tworzyw sztucznych, spawanie tworzyw sztucznych, obróbka mechaniczna tworzyw sztucznych, frezowanie tworzyw sztucznych, toczenie tworzyw sztucznych, usługowy montaż podzespołów, montaż podzespołów, budowa maszyn, budowa urządzeń ze wszystkich gałęzi przemysłu


Dane kontaktowe:

ul. Nowy Józefów 64e
Polska, 94-406 ŁódźGrupa RENA to firma świadcząca usługi produkcyjne w zakresie montażu i obróbki tworzyw sztucznych w oparciu o najwyższe standardy jakości. Do naszych kompetencji należą: obróbka tworzyw sztucznych, budowa zbiorników z tworzyw sztucznych oraz montaż podzespołów i urządzeń na podstawie dokumentacji klienta.

RENA Łódź Sp. z o.o. dysponuje 2 500 m2 własnej powierzchni produkcyjnej z nowoczesnym parkiem maszynowym w Łodzi oraz w razie potrzeby oferuje możliwość natychmiastowego uzyskania dostępu do kolejnych stanowisk produkcyjnych spełniających identyczne standardy jakości.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i zorientowanych na klienta pracowników, którzy wykazują elastyczne podejście do specyficznych wymagań klienta.

Wszystkie procesy w naszym przedsiębiorstwie są stale optymalizowane zgodnie z wymaganiami normy DIN EN ISO 9001:2008, czego potwierdzeniem jest certyfikat wystawiony przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TÜV SÜD. Stale dbamy o rozwój funkcjonującego u nas systemu zarządzania jakością. Wspólnie z klientem opracowujemy plany kontroli, które obejmują sprawdzanie wszystkich parametrów jakości.

Oferta
Do głównych kompetencji firmy RENA Łódź Sp. z o.o. należą profesjonalna mechaniczna obróbka tworzyw sztucznych oraz montaż podzespołów i urządzeń.

Frezujemy i toczymy tworzywa termoplastyczne, takie jak np. PP, PVC, PE, PVDF, POM, a także spawamy zbiorniki z tworzyw sztucznych w różnych kształtach i o wolumenie od 2 do 10000l.

Nasza oferta obejmuje wykonanie samych zbiorników jak również zbiorników z orurowaniem i zabudowanymi podzespołami np. pompami, filtrami, czujnikami zgodnie z życzeniami i wymaganiami klienta.

Usługi montażowe firmy RENA Łódź Sp. z o.o. są zróżnicowane poczynając od budowy prostych podzespołów po montaż kompletnych zespołów i urządzeń.

Składając u nas zamówienie osiągną Państwo następujące korzyści:

 • profesjonalne wykonanie elementów,
 • korzystne warunki przy zakupie komponentów,
 • rzetelna wiedza na temat wytwarzanych produktów,
 • nowoczesny park maszynowy m.in.: frezarki, tokarki CNC, zgrzewarki IR,
 • korzyści ekonomiczne poprzez outsourcing montażu,
 • profesjonalne spawanie tworzyw sztucznych - nasi spawacze posiadają certyfikaty TÜV SÜD,
 • możliwość montażu końcowego urządzeń bezpośrednio u klienta lub klienta końcowego,
 • stale wysoka jakość,
 • terminowe dostawy,
 • szeroki zakres usług serwisowych,
  * możliwość magazynowania i dostawy
 • …i wiele innych.