Repex Sp. z o.o.

Producent czystego płatka PET


Dane kontaktowe:

ul. Żerominska 17
Polska, 95-080 KruszówLinia do mielenia i mycia butelek PET została zakupiona przez firmę REPEX Sp. z o.o. z Chin. W kwietniu 2005 roku w zakładzie produkcyjnym w Kruszowie, przy udziale chińskiego pracownika serwisu fabrycznego, nastąpiło techniczno-technologiczne uruchomienie tej linii. Jest to pierwsza tego typu linia uruchomiona w Europie. Linia ta ma bardzo dużą wydajność wynoszącą 2500 kg/godz., przystosowana jest do pracy w ruchu ciągłym. Dziennie może ona wyprodukować ok. 40.000 kg czystego płatka PET. Daje to możliwość produkcji miesięcznej w granicach 1000 ton.

Firma posiada także 7 szt. młynów do mielenia tworzyw o wydajności 1000 kg/godz. każdy. Młyny te przystosowane są do mielenia "na mokro", co znacznie polepsza jakość (czystość) zmielonych tworzyw.

Nasz towar sprzedajemy do Chin, gdzie przerabiany jest na przędzę syntetyczną oraz różnego rodzaju syntetyczne ocieplacze i wypychacze. Nasi krajowi Odbiorcy wytwarzają z naszego płatka PET włosie do szczotek oraz taśmy do zabezpieczenia towarów na paletach.

W styczniu 2005 roku firma REPEX uzyskała od Rządu Chin najszerszą w Polsce Koncesję Handlową umożliwiającą eksport na rynek chiński bardzo szerokiego asortymentu odpadowych tworzyw sztucznych.

Firma REPEX zaprasza do współpracy handlowej z rynkiem chińskim. Przedmiotem naszego działania mogą być różne tematy, niekoniecznie związane z surowcami i urządzeniami w branży tworzyw sztucznych. Posiadamy duże możliwości organizacyjne w zakresie wymiany (eksportu i importu) towarowej z tym ogromnym wschodnim rynkiem.