SAM Holding

Wyroby z tworzyw sztucznych dla wymagających aplikacji inżynieryjnych, elektrotechnicznych, przemysłu konsumpcyjnego i samochodowego, formy dla produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Dolná 1096/15
Słowacja, 907 16 MyjavaFirma SAM HOLDING, SpA posiada ponad 50 lat tradycji w produkcji technicznych wyrobów z tworzyw sztucznych i jest jednym z największych producentów wyrobów sanitarnych na Słowacji i w Czechach. Sprzęt i możliwości produkcyjne pozwalają firmie na dostarczanie produktów dostosowanych do specyficznych wymagań klienta. Nasze doświadczenie i wyposażenie techniczne gwarantują wysoką jakość, dostawę w terminie i przystępne ceny. SAM Holding Spółka uzyskała w dniu 18 października 2004 r. certyfikat zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2000 przez SGS.
SAM HOLDINGprodukuje wyroby z tworzyw sztucznych dla wymagających aplikacji inżynieryjnych, elektrotechnicznych, przemysłu konsumpcyjnego i samochodowego, jak również testuje formy dla produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. W laboratoriach plastiku realizowane są:
  • Badanie materiałów,
  • Wdrożenie bufora wejściowego i kontroli granulatów tworzyw sztucznych i komponentów.
Projekty wykonujemy w programie AutoCAD 2000, SolidWorks (2D) i Pro / DESKTOP 2000i2 (3D), ale również rysunki i projekty możemy czytać i wykonywać w innych programach (CATIA, eDrawings, âgées ,...). Firma jest właścicielem parku maszyn wysokiej jakości i technologii, na przykład.:
  • wtryskiwanie pod ciśnieniem maszynami firm: Engel (Austria) JDG (Niemcy), TOS Rakovník (Czechy) i CS Vihorlat Snina (Słowacja).
Możliwości:
  • Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych od 1 g do 4700 g;
  • Ciśnienie zamknięcia do 10 000 kN
  • Bardzo trudne i skomplikowane produkty.
Wdrażanie skomplikowanej technologii:
  • Wtrysk elastomerów,
  • Wtrysk elementów plastikowych do galwanizacji powierzchni chromu.
Oferujemy 60 różnych kolorów termoplastów. AsortymentWyroby sanitarne: Float zawory, zbiornikowe urządzenia spłukujące, urządzenia drenażu, sedesy, zamknięcia, syfony różnych rodzajów, np. do wanien, umywalek i nie tylko, wpusty podłogowe, podłączenia WC, łącza flexi oraz akcesoria.

Wyroby dla gospodarstw domowych: ubikacje, spłuczki, odkurzacze piorące, koszyki, pudełka, taśmy segregatorów, uchwyty do ściany T – 3202.

Systemy nawadniania: zraszacze ogrodowe, łączniki i podłączenia węży gumowych.

Produkcja niestandardowa: z zamówieniami dotyczącymi rozwoju produktu, zabezpieczenia wytwórstwa form i wytwórstwa wyrobów z termoplastów możecie bez obaw zwrócić sie do ekspertów Firmy SAM HOLDING a.s Myjava.

Dane rejestrowe firmy:
ID: 36187488
ID: SK2020058579
VAT: 2020058579

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby konsumenckie » AGD