SMF Poland Sp. z o. o.

Firma SMF Poland Sp. z o.o. jako córka SMF Maschinenfabrik jest producentem maszyn wydmuchowych do produkcji opakowań PET, stawiaczy butelek, różnego typu transporterów a także gotowych opakowań


Dane kontaktowe:

ul. Kuźnicza 17
Polska, 21-045 ŚwidnikSMF Maschinenfabrik jest producentem maszyn wydmuchowych przeznaczonych do wytwarzania różnego rodzaju, kształtu oraz różnej pojemności butelek oraz słoików PET.
Maszyny, tj. C200 czy C400 w zależności od wymagania są stosowane do produkcji butelek o poj. 250ml- 3l.
W zależności od kształtu butelki, wagi preformy oraz pojemności tych maszyn jesteśmy w stanie zagwarantować produkcję w wielkości 2 200 butelek na godzinę w przypadku maszyny C200 oraz 4 400 butelek na godzinę- w przypadku maszyny C400.

Kompletny zestaw maszyny wydmuchowej zawiera wydmuchiwarkę, podajnik preform, transporter butelek oraz zestaw matryc dla jednego rodzaju butelek. Umożliwia to końcowemu użytkownikowi szybką instalację oraz uruchomienie maszyny w krótkim czasie po dostarczeniu.

Dodatkowo maszyny mogą być połączone z linią napełniającą poprzez zastosowanie orientatora butelek oraz hoppera. Rozwiązanie takie przynosi dodatkową korzyść w redukcji długości linii taśmowej oraz w zapewnieniu odpowiedniej akumulacji wydmuchanych butelek.

Niemiecka technologia w połączeniu z prostą obsługą gwarantuje ekstremalne skrócenie czasu treningu osób obsługujących maszynę, łatwą konserwację, duże oszczędności w częściach zamiennych, bardzo niskie zużycie energii, aż wreszcie najprostszą obsługę.

Nasze maszyny są sprzedawane na całym świecie i wysyłane są do najodleglejszych zakątków świata. Z dumą możemy pochwalić się długookresową współpracą z mnóstwem zadowolonych klientów, którzy z czasem stali się naszymi bliskimi przyjaciółmi.Galeria zdjęć