SMG Solutions Sp. z o. o.

Noże przemysłowe, elektronika, automatyka, robotyka


Dane kontaktowe:

ul. Janikowska 31
Polska, 61-070 Poznań


Opis działalności

Od kilku lat nasza firma specjalizuje się w produkcji noży przemysłowych, a także ogólnej obróbce narzędziowej. Nasze noże stosowane są do kruszenia materiałów plastikowych, gumowych, miedzianych, aluminiowych i wielu innych. Dzięki naszemu doświadczeniu w przemyśle tworzyw sztucznych oraz w obróbce metali, tworzymy noże najwyższej jakości. Zapewniamy wygodną współpracę z solidną firmą z dużym doświadczeniem. Gwarantujemy uczciwość, stałe niskie ceny, produkty bardzo wysokiej jakości i dotrzymanie terminów realizacji. 

W naszej ofercie znajdują się noże do młynów i kruszarek wszystkich rodzajów stosowanych na rynku europejskim. Noże robimy na podstawie przesłanych rysunków technicznych, wzorujemy się na starych, zużytych nożach, lub projektujemy je na podstawie danej maszyny. Oferujemy noże wytwarzane z najlepszej stali gatunkowej NC11LV hartowane próżniowo, co zapewnia bardzo wysoką twardość (ok. 58HRC) przy bardzo wysokiej elastyczności lub ze stali konstrukcyjnej z napawanym ostrzem. Noże napawane mają mniejszą odporność na ścieranie, taką samą twardość ,możliwość regeneracji i mniejsze prawdopodobieństwo pęknięcia. Pomagamy w doborze rodzaju noży do gatunku przetwarzanego materiału.

Mamy na koncie także projektowanie i budowę młynów i kruszarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych, czy też metali kolorowych.

Nasza firma specjalizuje się również w usprawnianiu etapów produkcji, czy ich zrobotyzowaniu, a także naprawą elektroniki. O tym więcej na naszej stronie internetowej: http://smg-solutions.pl/

Zapytania prosimy kierować na nasz adres e-mail: i.platek@smg-solutions.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!