ST Soffiaggio Tecnica Srl

Firma ST Soffiaggio Tecnica jest światowym liderem w produkcji maszyn do wytłaczania z rozdmuchem z głowicami typu akumulatorowego, tradycyjnych, z technologią rozdmuchu 3D oraz komponentów wielowarstwowych


Dane kontaktowe:

ul. Via della Giardina 8
Włochy, 20900 Monza (MB)


Opis działalności

Firma S.T. Soffiaggio Tecnica została założona w roku 1980 w oparciu o wiedzę i doświadczenie inżynierów z firmy MOI, pierwszego producenta maszyn do rozdmuchu we Włoszech. Celem firmy od samego początku było opracowywanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań w ścisłej współpracy z klientami oraz zgodnie z bieżącymi wymaganiami rynku, który nieustannie ewoluował na przestrzeni lat. Nasza oferta modelowa maszyn do rozdmuchu sprosta wymaganiom stawianym przy większości tego typu aplikacji:
SERIE TA i ISIT to maszyny z głowicami typu akumulatorowego mogącymi pomieścić do 80kg materiału oraz z siłą zamykania formy do 200 ton. Zostały one opracowane z myślą o produckji komponentów dla różnych gałęzi przemysłu jak części do samochodów, zabawki, meble ale również opakowania o dużych pojemnościach.
SERIA ASPI wykorzystuję technologię podciśnieniowego rozprowadzania rękawa po formie dzięki czemu możliwe jest produkowanie zarówno przewodów o małych średnicach do urzadzeń gospodarstwa domowego jak również o średnich i dużych średnicach do przemysłu samochodowego (np. kanały powietrzne, przewody paliwowe lub olejowe w śilnikach samochdowych), produkty te często charakteryzuja się złożonymi przestrzennie kształtami.
SERIA EC to maszyny do wytłaczania ciągłego mogące produkować element o średniej i dużej wielkości, jedno a nawet częściej wielowarstwowe. Są wykorzystywane zarówno w przemyśle opakowaniowym jak i samochodowym przykładowo do produkcji zbiorników paliwowych.