Skiba PPHU

Oferujemy kompletną obróbkę skrawaniem jak również budowę różnego rodzaju nietypowych urządzeń dla zakładów produkcyjnych


Dane kontaktowe:

ul. Klonowa 8
Polska, 05-827 Grodzisk Maz.Oferujemy kompletną obróbkę skrawaniem, zarówno stali jak i tworzyw sztucznych. W szczególności: toczenie, frezowanie, szlifowanie, dłutowanie. Dorabiamy koła zębate i łańcuchowe.

Zajmujemy się także budową urządzeń dla różnego rodzaju zakładów produkcyjnych. Oferujemy możliwość wykonania urządzeń na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta lub na podstawie własnych projektów. Na życzenie klienta możemy wykonać modernizacje i modyfikacje istniejących linii produkcyjnych. Oferujemy wykonanie różnego rodzaju elementów linii produkcyjnych np. systemy transportu (taśmociągi), stoły, pojemniki i inne elementy ze stali kwasoodpornej itp.

Budujemy nietypowe urządzenia na specjalne zamówienie.

Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług serwisowych dla firm produkcyjnych. Zajmujemy się dorabianiem części mechanicznych do maszyn i urządzeń oraz serwisem linii produkcyjnych. Możemy wspomagać dział utrzymania ruchu w Państwa firmie w okresowych przeglądach i konserwacji urządzeń jak również oferujemy możliwość skorzystania z outsorcingu w zakresie serwisu linii technologicznych w wybranym przez Państwa zakresie. Na życzenie klienta możemy również wykonać przeróbki i modyfikacje istniejących linii produkcyjnych.