Stena Recycling Sp. z o.o.

Skup surowców wtórnych, recykling, utylizacja odpadów.


Dane kontaktowe:

ul. Al. Krakowska 271
Polska, 02-133 WarszawaStena Recycling jest częścią Stena Metall Group, która prowadzi operacje odzyskiwania surowców wtórnych na pięciu rynkach geograficznych za pośrednictwem przedsiębiorstw działających pod nazwą Stena Recycling.

Stena Recycling posiada sieć zakładów recyklingu w całej Europie – w sumie ponad 180 obiektów w Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii i Polsce – gdzie odpady przetwarzane są na nowe surowce.

Wspólnie projektujemy i dostosowujemy naszą ofertę do Państwa działalności. Opracowujemy innowacyjne rozwiązania zwiększające wartość w całym łańcuchu recyklingu: od recyklingu praktycznego, w tym usług związanych z odpadami, takich jak szkolenia, doradztwo i outsourcing, po wsparcie IT i analizy. Dzięki nim jesteśmy w stanie prowadzić skuteczne i generujące przychody zarządzanie odpadami, chronić środowisko i zwiększać bezpieczeństwo Państwa jako naszych klientów. W ten sposób mamy nadzieję pomóc Państwu w tworzeniu ekologicznego wizerunku i w zwiększeniu Państwa konkurencyjności.

W Polsce działamy w 14 lokalizacjach, równomiernie rozlokowanych na terenie kraju. Dzięki temu jesteśmy zawsze blisko naszych klientów. Posiadamy własny zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego we Wschowie oraz zakład strzępienia złomu i stację recyklingu pojazdów w Swarzędzu oraz Warszawie.


Kategorie

1. Surowce » Odpady » Makulatura

Firmy powiązane