Stigo Sp. z o.o. Sp.k.

Rozwiązania dla firm produkcyjnych


Dane kontaktowe:

ul. Ostatnia 1C
Polska, 31-444 Kraków


Opis działalności

Kim jesteśmy? Stigo Sp. z o.o. Sp.k. to krakowska firma, którą tworzy zespół doświadczonych inżynierów,
o wieloletniej praktyce w sektorze przemysłowym. Łącząc teorię i praktykę ze znajomością najnowszych technologii w branży produkcyjnej i usługowej, z powodzeniem dostarczamy innowacyjne, łatwe w obsłudze maszyny i specjalistyczne oprogramowanie. Naszym podstawowym celem jest pomoc Klientom i wzmocnienie ich pozycji konkurencyjnej na rynku, poprzez zagwarantowanie jak najwyższej jakości usług.

Dokładamy starań, aby nasza oferta produktowa, była atrakcyjna i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających Klientów – nie tylko pod względem finansowym, ale przede wszystkim pod względem optymalnych, efektywnych rozwiązań. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować! Oferta Stigo Sp. z o.o. Sp.k. obejmuje szeroką gamę urządzeń i oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Współpracujemy z cenionymi na rynku firmami, takimi jak: Hypertherm Inc., Kjellberg Finsterwalde, Bemet International B.V., SigmaTEK Systems LLC, Micro Application Packages Ltd czy Thunderhead Engineering Consultants, Inc.

Profil naszej działalności oparty jest m.in. na sprzedaży przecinarek plazmowych: ręcznych i zmechanizowanych (z możliwością podłączenia pod sterowanie CNC) wraz  z oprzyrządowaniem (źródła plazmy typu MAX200, oryginalne części Hypertherm wraz z akcesoriami, dysze i elektrody, części eksploatacyjne Centricut dla innych producentów np. Kjellberg, ESAB, Kaliburn, Thermal Dynamics). Sprawdź naszą ofertę na www.pmax.pl oraz na www.przecinarkiplazmowe.com.pl! Równolegle do tego prowadzimy wdrożenia specjalistycznego oprogramowania typu CAM, ERP, CFD. Na terenie Polski, jesteśmy dystrybutorami programów takich jak:

SigmaNEST - jedno oprogramowanie na cały park maszynowy? (plazma, laser, tlen, waterjet, wykrawarka). Z SigmaNEST to możliwe! SigmaNEST to program do generowania rozkładów na arkuszach blach, zarządzania magazynem arkuszy i odpadów, kosztorysowania prac cięcia, raportowania z przeprowadzonych prac. / www.sigma-nest.pl SigmaMRP - kompleksowy system do zarządzania produkcją w branży metalowej! Zarządzanie ofertami, zamówieniami i fakturami. Zakup oraz kontrola stanów magazynowych i usług. Kontrola hali produkcyjnej za pomocą kodów kreskowych. Standaryzacja kalkulacji i kosztorysów. Integracja z systemem CAD / CAM – SigmaNEST. Śledzenie komunikacji w firmie oraz monitorowanie kosztów czasu wytworzenia złożonych zespołów i profili. Księgowanie faktur w Twoim programie do księgowości. Produkowanie i dostarczanie na czas pełnego zestawu sprawozdań Zarządu. A wszystko to zaprojektowane specjalnie dla firm z branży metalowej! / www.sigmamrp.pl Plan-de-CAMpagne – z nami dźwigniesz produkcję, na wyższy poziom! Plan-de-CAMpagne to program wspomagający firmy produkcyjne w zakresie zarządzania produkcją, jej planowania i rozliczania. Program pozwala na zarządzanie magazynem, rejestrowanie czasów pracy pracowników, tworzenie kalkulacji oraz planowanie obłożenia stanowisk pracy na wykresie Gantt`a w trybie SPT lub JIT / www.planowanieprodukcji.pl

PyroSim – to graficzny interfejs użytkownika dla środowiska FDS. Pozwala na tworzenie trójwymiarowych modeli symulacyjnych rozwoju pożaru, oddymiania i wentylacji pomieszczeń / www.pyrosim.pl Pathfinder – to innowacyjny symulator ewakuacji i zachowania tłumu. Pozwala na wskazanie zagrożeń, tworzenie scenariuszy ewakuacji oraz wybór optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa / www.pyrosim.pl

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Usługi » Oprogramowanie