Styroton

Zapraszamy do współpracy w dziedzinie gospodarowania odpadami tworzyw sztucznych! Solidna, rzetelna firma działająca na rynku krajowym i za granicą


Dane kontaktowe:

ul. Piotra Skargi 34
62-060 Stęszew, PolskaSTYROTON to firma, która otwarta jest na każdą formę rozwoju. Działamy na rynku od 2014 roku. Zajmujemy się eksportem tworzyw sztucznych głównie na rynki zachodnie. Sprowadzamy do Polski przemiały i odpady (również do sortowania) z możliwością dużych, regularnych ilości.

Ze swojej strony oferujemy solidną, rzetelną i uczciwą współpracę. Tego samego oczekujemy od swoich potencjalnych dostawców i odbiorców. Naszym celem jest otwieranie nowych rynków zbytu dla firm, które zainteresowane są poszerzaniem swoich horyzontów!

Po to, by sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów dbamy o to, by ciągle się rozwijać. Z miesiąca na miesiąc możemy podjąć się zagospodarowania większej liczby odpadów czy przemiałów (zarówno pod względem ilości jak i rodzaju).

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno sortownie odpadów, producentów przemiałów, granulatów, jak i producentów produktów z tworzyw sztucznych.