Styroton

Zapraszamy do współpracy w dziedzinie gospodarowania odpadami tworzyw sztucznych! Solidna, rzetelna firma działająca na rynku krajowym i za granicą


Dane kontaktowe:

ul. Piotra Skargi 34
Polska, 62-060 StęszewSTYROTON to firma, która otwarta jest na każdą formę rozwoju. Działamy na rynku od 2014 roku. Zajmujemy się eksportem tworzyw sztucznych głównie na rynki zachodnie. Sprowadzamy do Polski przemiały i odpady (również do sortowania) z możliwością dużych, regularnych ilości.

Ze swojej strony oferujemy solidną, rzetelną i uczciwą współpracę. Tego samego oczekujemy od swoich potencjalnych dostawców i odbiorców. Naszym celem jest otwieranie nowych rynków zbytu dla firm, które zainteresowane są poszerzaniem swoich horyzontów!

Po to, by sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów dbamy o to, by ciągle się rozwijać. Z miesiąca na miesiąc możemy podjąć się zagospodarowania większej liczby odpadów czy przemiałów (zarówno pod względem ilości jak i rodzaju).

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno sortownie odpadów, producentów przemiałów, granulatów, jak i producentów produktów z tworzyw sztucznych.