Sukces Technology Group

Rozwiązania dla specjalistów branży osłonowej, kompleksowa oferta komponentów do produkcji rolet


Dane kontaktowe:

ul. Produkcyjna 2
Polska, 16-010 WasilkówJesteśmy firmą z kilkunastoletnią tradycją. Firma Sukces Technology Group powstała wiosną 1997 roku i od samego początku stawia na doskonalenie umiejętności, inwestycje w zaplecze sprzętowe i rozwój.
Stale umacniamy swoją pozycję wśród dostawców w branży osłonowej w Polsce. Jesteśmy w stanie zaspokoić stale rosnące potrzeby Klientów, oferując Państwu wszystkie niezbędne towary i nowości rynkowe. Tylko my mamy tak kompleksową ofertę komponentów do produkcji rolet. Dzięki tak szerokiej rozpiętości asortymentowej każdy może znaleźć produkty, usługi i rozwiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Obecnie w ofercie firmy Sukces jest ponad 1000 pozycji asortymentowych, a w planach stałe wprowadzanie nowości i wysokiej jakości produktów, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W swojej ofercie mamy również napędy i sterowania marki YOODA, pozwalające zautomatyzować i kontrolować osłony przeciwsłoneczne w domu. Cieszą się one powodzeniem ze względu na dobrą cenę i możliwość dopasowania designu i funkcjonalności do indywidualnego stylu. Zastosowanie najnowszych rozwiązań oraz ciągłe wprowadzanie ulepszeń gwarantuje klientom doskonale funkcjonalny produkt.
Napędy i piloty tej marki to produkty dedykowane użytkownikom, którzy cenią sobie przewodnie hasło marki: COMFORT-ORIENTED TECHNOLOGY (TECHNOLOGIA DLA WYGODY).

Stawiamy na komfort, jaki daje automatyczne sterowanie i najnowocześniejszy design naszych produktów. Przyświeca nam idea funkcjonalności w połączeniu z estetyką, dlatego stworzyliśmy kilka serii produktów sterujących, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie stylistykę.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane